Новости Политика

Кримінальну справу щодо підкупу мера Дніпра готують передати до суду

Кримінальну справу щодо підкупу, непідкупного мера Дніпра Бориса Філатова києвським воротилою Максима Микитася слідчі готують передати до суду.

Нагадаємо, що 9 грудня поточного року детективи НАБУ за дорученням прокурора САП завершили досудове розслідування у справі стосовно ексдепутата ВРУ Максима Микитася, який підозрюється у пропозиції надання 22 млн євро непідкупному міському голові міста Дніпра Борису Філатову за сприяння у будівництві метрополітену в місті Дніпро.

Справа гучна, про неї писали майже всі ЗМІ в Україні, а зараз справу передадуть до суду. Про це повідомляють Українські новини з посиланням на заяву НАБУ.

Згідно з інформацією від правоохоронців, у жовтні 2022 року колишній нардеп ВР Максим Микитась особисто запропонував непідкупному меру Дніпра Борису Філатову ХАБАР за вчинення ним дій, направлених на сприяння укладення Європейським банком реконструкції та розвитку з підконтрольною колишньому народному депутату України групою підприємств контракту на будівництво метрополітену в місті Дніпро поза конкурсною процедурою.

Слідчими НАБУ Микитасю повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 369 КК України та за рішенням суду до нього застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 100 млн гривень застави. Наразі матеріали кримінальної справи відкрито стороні захисту для ознайомлення. екснардепу Максиму Микитасю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 10 років. Але засудять його, ще не факт.

 

 

Дякую!

Тепер редактори знають.