Новости

Крик…!!!!

Багато чуємо так званих патріотів Неньки, які кричать – Путін війну хоче, Путін нас вбиває, Путін зазіхає на наші землі, Путін агітував виходити з України….

Старий-молодий дурню, ти бл***ь хоч раз поїдь на Кубань чи в Польщу і спробуй поагітуй приєднатися до України… Чим ти будеш манити їх ? Українською зарплатою? А-а-а… може українською пенсією? Чи ні, певно точно українськими крилатими ракетами будеш обіцяти їх захистити? Чи може запропонуєш високотехнологічне життя – гіперлулу чи автолітак якийсь?
Чим ти дурню зможеш переконати приєднуватись до України? Ви, тупа**лі націоналісти недороблені, придумали собі ідеологію, що ви не завойовники, що ви не зазіхаєте на чужі землі і вже свої тіпа не хочете повернути?

Забудьте. У вас нема ніякої ідеології – ви не здатні нікого переконати приєднатись до вас, бо у вас нічого нема- ні зарплат, ні пенсій, ні гіперлулу, ні безвізу безкоштовного вже.
У вас нема навіть вміння боротись за свій рівень життя!!! У вас є тупість, яка заставляє вас тупо скакати і дозволяє вас вбивати, з вашою допомогою олігархи на вашій крові будують свій високий рівень життя!!!

Навчіться створювати олігархам баланс і тоді ваше життя буде достатнім для вас і корисним для олігархів!!!

Павло Хомів

Дякую!

Тепер редактори знають.