Новости

Кравчук відкрив рота й розповів, що при Порошенко народ геть зубожів.

Кравчук відкрив рота й розповів, що при Порошенко народ геть зубожів. Повторюю – це Кравчук таке сказав. Товаріщ перефарбований комуняка, який в історії залишиться завдяки “кравчучці” – візку, яким українці останнє із дому на блошині ринки вивозили, аби реально з голоду ноги не протягнути.

Ми, Леоніде Макаровичу, на відміну від Вас, все добре пам`ятаємо. Як Ви найбільше у світі пароплавство по ціні металобрухту розпродали. Вашу “хатинку”. Пригадуємо розпродаж заводів за копійки. Ваучерну “прихватизацію” добре пам`ятаємо. Гіперінфляцію – коли всі у драних штанях ходили.

А яким чином десятки мільярдів рублів наших заощаджень у “Сбербанку СССР” опинилися в Москві?

І все це без війни. Без окупації майже 10% території. Без втрати 20% промислового потенціалу.
До речі, а яким чином Ваш син увійшов до сотні найбагатших людей України й до числа найбільших земельних латифундистів?

А на фото – скромна триповерхова “хатинка” в Конча-Заспі яка оцінюється в кілька мільйонів доларів. Людини, яка є офіційним пенсіонером і все життя жила на одну зарплату.
Правда, є ще гонорари за книжки.
Як у Фьодирича…

P.S. До речі, в лютому цього року Леонід Макарович скаржився, що в нього жебрацька пенсія. Цитата: “«А немає у мене президентської пенсії! Я отримую депутатську пенсію в 18 тис. грн, але це сором і ганьба, що немає президентської. Я постійно порушую це питання перед усіма президентами країни, але нинішня влада така примітивна, що всі думають, це я про гроші дбаю».

Від того, що тодішня влада була така примітивна, що платила Макаричу пенсію, на яку не обігрієш навіть басейну в його палаці, та що там – не вистачить на зарплату навіть одному з численних охоронців, він змушений у свої 85 підпрацьовувати холуєм у влади нової.
Нещасний…

Павло Бондаренко

Дякую!

Тепер редактори знають.