Новости Политика

Корупційний скандал в Дніпрі веде до Банкової.

Корупційний скандал в Дніпрі веде до Банкової.

Журналісти програми «Схеми» (Радіо Свобода) встановили спільні перельоти очільника Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченко  та його фітнес-тренерки разом із «консультантом» з Банкової Юрієм Голиком.

Нагадаємо, що Валентин Резніченко та Юрій Голик раніше дуже плідно працювали на Дніпропетровщині коли Резніченка керівником області поставив Петро Порошенко.

Журналісти офіційно звернулись по коментарі до всіх згаданих осіб і чекають на відповідь.

Два дні тому «Схеми» та «Українська правда» опублікували розслідування, де журналісти розповіли, що приватна фірма «Будінвест Інжиніринг», яка освоїла під час війни півтора мільярда гривень на ремонті доріг у Дніпропетровській області, напряму пов’язана з керівником Дніпропетровської ОВА Валентином Резніченком. А саме від нього залежить, кому і в яких обсягах виділяти бюджетні кошти області.

Окремо «Схеми» звернулися до президента України Володимира Зеленського з проханням прокоментувати виявлені у розслідуванні факти, враховуючи, що керівник Дніпропетровської ОВА – призначена президентом особа, і той факт, що саме ОП координує процес відбудови інфраструктури по Україні.

Також журналісти УП запитали, в якому статусі свою роль у цих процесах відіграє скандальновідомий у Дніпрі Юрій Голик – давній соратник керівника Дніпропетровської ОВА, присутній на усіх нарадах щодо плану відновлення України.

Пресслужба ОП, пославшись на воєнний стан в країні, повідомила про категоричну «неможливість надання інформації» та «відстрочення розгляду запиту» до його закінчення.

Нагадаємо, після публікації розслідувань «Схем» і «УП» Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне впровадження. Але ми всі невпевнені, що розслідування відбудеться та винні будуть покарані.

Дякую!

Тепер редактори знають.