Новости Политика

Корумпований чиновник Дніпра проти Максима Голосного.

Скандальновідомий  корупціонер та керівник управління держагенства рибного господарства Василь Волков намагається стати назаваді Максиму Голосному та притягнути до відповідальності учасників акції, які випустили в Дніпро 200 кг прісноводних осетрів заради відновлення екосистеми.

«Раніше нам казали, що не варто цього робити, а краще думати, як заробляти на зарибленні, а не займатися порятунком екосистем. Але в цьому році чиновники від телефонних розмов перейшли до офіційних листів. Ось такий лист неофіційно отримав Петриківський рибгосп від Держагентства рибного господарства України “, – говорить Максим Голосний.

Максим також заявив, що зариблення не припиниться, тому що в Україні на сьогодні немає ніяких заборон на зариблення фізичними особами будь-яких водойм країни. Ніхто не може вам заборонити піти в супермаркет, купити живу рибу і випустити її в річку або ставок.

«Мабуть, чиновники обурені тим, що осетрів випустили в річку, а не в їх тарілку! ”
Максим Голосний повідомив, що Василю Волкову направлять запит з проханням повідомити, що особисто він зробив для захисту екосистеми річки Дніпро! Також його запитають, якої шкоди і кому завдали дані дії.А провоохоронці перевірять діяльність чиновника Волкова за час перебування на посаді.

Дякую!

Тепер редактори знають.