Новости Политика

Корумпована Дніпропетровщина! Черговий скандал із поліцейськими в Дніпрі.

Корумпована Дніпропетровщина! Черговий скандал із поліцейськими в Дніпрі.

В одному з райвідділів Нацполіція Дніпра прямо зараз оголошують підозру чотирьом поліцейським за так назване “кришування” злочинного угруповання та приховування злочину, яке в Дніпрі вже давно стало нормою. Правоохоронці Дніпра стали першими злочинцями в Україні. Вони, люди в погонах з Дніпра “кришують” криміналітет в області, “відмазують” від кримінальних справ та на замовлення відкривають кримінальні справи.

У березні 2022-го злочинне угрупування під “кришою” правоохоронців викрало у Дніпрі прямо посеред білого дня подружжя та тортурами змушували виплатити їм викуп з подальшою оплатою щомісячної данини. Сусіди потерпілих заявили в поліцію про те, що кудись ділось подружжя, але в райвідділі побачили тих викрадачів, які вже “вирішували” питання з поліцейськими. І це вони робили вже неодноразово. Вартість питання, тобто закрити кримінальну справу та відпустити злочинців на волю  коштувало  20 тисяч доларів США їх відпустили, а провадження навіть не реєстрували.

Ось такі правоохоронці працювали та працюють в Дніпрі. І щоб ви розуміли таке коїться майже по всім райвідділам поліції. Особисто на фоні всіх виділяється Новомосковськ.

Підозру отримали керівник підрозділу, два заступники та оперативник.

Дякую!

Тепер редактори знають.