Новости Политика

“Корбан погрожував національній безпеці”,- Юрій Сімонов

“Голова тероборони Дніпра Геннадій Корбан погрожував національній безпеці Дніпропетровщини”,- заявив голова дніпропетровського осередку політичної партії Віталія Кличка “Удару” Юрій Сімонов.

Отже, в Дніпропетровському осередку політичної партії “УДАР”, якої лідером є Віталій Кличко вважають, що «Якщо їх лідер Кличко насправді й підписав звернення до президента Зеленського про відновлення українського громадянства Геннадію Корбану, то зробив це не як лідер політичної партії “УДАР”, а як мер столиці чи в будь-якій іншій якості.

Така реакція відбулась в однопартійців Кличка на поширений на днях лист із проханням відновити громадянство України голові теробороні Дніпра Геннадію Корбану та наявність під ним підпису Віталія Кличко.

Усередині самої партії “УДАР”, згідно з внутрішніми правилами, це питання не обговорювалося на жодному рівні, і мабуть, цім був обурений голова Дніпропетровського осередку Сімонов. Навіть після появи інформації в ЗМІ, однопартійці не змогли ні в кого дізнатися причини такого рішення з боку лідера партії, хто і коли його ухвалював.

Юрій Сімонов вважає, що «указ та рішення  президента України Володимира Зеленського про позбавлення  громадянства України Геннадія Корбана та заборону в’їзду в країну є не лише конституційним, а й необхідним з погляду захисту державних інтересів на території Дніпропетровщини».

“Люди ж які підписали лист – звернення, мабуть, одурманені нав’язаним образом в ЗМІ Корбана – патріота, який не відповідає дійсності, а лише штучно створений за величезні бюджетні кошти Дніпра та Дніпропетровщини”. – вважає Сімонов

 

 

Дякую!

Тепер редактори знають.