Новости

Конференція баптистів в Першотравенську під час карантину стала джерелом розповсюдження коронавірусу

Голова Дніпропетровської облради Святослав Олійник повідомив, що у шахтарському містечку Першотравенську на Дніпропетровщині 7 квітня виявили 15 нових випадків інфікування коронавірусом. Також він повідомив, що за минулу добу, 6 квітня, у цьому ж місті виявили 5 випадків коронавірусу.

Пан Олійник сказав, що спалаху захворювання передувало те, що кілька сотень баптистів із різних країн, попри заборону під час карантину, зібралися на свою щорічну конференцію, а частина з них досі перебуває в Першотравенську.

«Двоє з тих людей, у яких було підтверджено діагноз і які підписали зобов’язання сидіти вдома, сьогодні вийшли з дому й збирались їхати до Дніпра. Були спіймані, оштрафовані, повернуті додому», – повідомив пан Олійник.

За інформацією Святослава Олійника, коронавірус виявили й у жителів інших міст, які брали участь у релігійному заході в Першотравенську, зокрема, по одній людині в Новомосковську та Синельниківському районі.

Позачергова обласна комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення про обмеження виїзду з Першотравенська та в’їзду до міста. Вони діятимуть з 9-ї ранку 8 квітня. Такі заходи необхідні, аби зупинити розповсюдження коронавірусу, наголосив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

Станом на 7 квітня у Дніпропетровській області лабораторно підтверджено 41 випадок коронавірусу, 21 з яких – в Першотравенську.

Дякую!

Тепер редактори знають.