Новости

КОМАНДА ЗЕЛЕНСЬКОГО ОГОЛОСИЛА “КАСТИНГИ” НА ПОСАДИ ГОЛІВ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ

Претендентів шукають на посади в семи областях.

Новообраний президент України Володимир Зеленський за три місяці на посаді лише

Масове “обезголовлення” РДА. Зеленський звільнив одразу 18 голів адміністрацій на Львівщині та Донеччині
звільняв голів райдержадміністрацій в різних областях. І – жодного призначення. Тепер команда Зеленського оголосила, що шукає претендентів на голів РДА.

“Ми вже провели величезну роботу для пошуків крутих спеціалістів у Херсонській області. Але країна сама себе не побудує, тож ми знову починаємо відкритий конкурс на посади голів РДА! Шукаємо розумних та цілеспрямованих керівників на посади голів районних державних адміністрацій у Львівській, Луганській, Закарпатській, Івано-Франківській, Житомирській та Донецькій областях”, – ідеться в повідомленні.

Шукають потенційних претендентів завдяки онлайн-платформі Lift, запуск якої глава держави анонсував наприкінці травня. Завдяки цьому проєкту сподіваються, що в політику прийдуть нові люди та втілять нові ідеї в управлінні державою.

На сайті Lift вказано, що основне завдання для майбутнього голови РДА – налагодження всіх процесів у підпорядкованих органах, службах та комісіях. Забезпечення, розвиток і вдосконалення району. На посади шукають “сильних управлінців, які мають досвід не менше 5 років на керівних посадах, професіоналів своєї справи, яким не байдуже майбутнє нашої країни, людей, що горять бажанням змінити хід історії та побудувати сильну державу”. Серед вимог – вища освіта, вміння ефективно керувати людьми, не боятися телекамер та питань журналістів, вміти працювати з великим потоком інформації, не боятися складнощів та перепон, негативно ставитися до корупції і ніколи не були притягнутим до кримінальної відповідальності, мати базові знання законодавства України.

Про зарплати – ні слова. Нинішні голови РДА залежно від стажу, надбавок тощо отримують близько 20 тис. грн у місяць.

Джерело 

https://www.facebook.com/ze2019official/videos/899408627092297/

Дякую!

Тепер редактори знають.