Новости

КОЛИШНЬОГО ТОП-МЕНЕДЖЕРА ПАТ «ЗАВОД МАЯК» ДК «УКРОБОРОНПРОМ» ВИКРИТО У ШАХРАЙСТВІ НА 4, 5 МЛН ДОЛАРІВ США

Прокуратурою міста Києва разом зі слідчими ГУ НП у м. Києві та оперативними працівниками ГУ СБУ у м. Києві та Київській області викрито схему шахрайського заволодіння грошовими коштами колишнім заступником гендиректора ПАТ «Завод Маяк».

Згідно розробленої схеми, колишній топ-менеджер підприємства обіцяв суб‘єкту підприємницької діяльності своє сприяння у передачі права власності на майновий комплекс заводу за адресою: м. Київ, просп. С.Бандери, 20-А.

Загальна сума угоди мала скласти 4, 5 млн доларів США, з яких 2 млн доларів США покупець мав офіційно сплатити за майновий комплекс, а ще 2, 5 млн доларів США передати колишньому заступнику гендиректора у якості винагороди за сприяння в її укладенні.

Під час передачі першої частини грошових коштів у суммі 200 тис доларів США екс-посадовця затримано у порядку ст. 208 КПК України.

На даний час слідчими проводяться обшуки за місцем затримання зловмисника, а також на території ПАТ «Завод Маяк», після чого буде вирішено питання про повідомлення про підозру колишньому працівнику ПАТ «Завод Маяк» у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах) КК України.

Прес-служба прокуратури міста Києва

Дякую!

Тепер редактори знають.