Новости Политика

Колишнього першого заступника голови Дніпропетровської ОДА Олега Кужмана звинувачують у розкраданні державної землі.

Бабушкинський районний суд Дніпра розглядатиме кримінальну справу щодо діяльності угрупування високопосадовців Дніпропетровської ОДА, яких обвинувачують у заволодінні земельними ділянками завдяки своєму службовому становищу.

Обвинувачення висунуті екс-першому заступнику голови Дніпропетровської ОДА Олегу Кужману, директору та працівнику державного підприємства, керівнику структурного підрозділу Фонду державного майна та мешканцю Дніпра.

Кримінальні-посадовці Дніпропетровської ОДА займалися незаконною приватизацією землі державного підприємства. Для цього державне підприємство, як єдиний майновий комплекс передали зі сфери управління ОДА до структурного підрозділу Фонду держмайна та виставили на аукціон. Потім на підставі договору купівлі-продажу та всупереч чинному законодавству за новим власником, окрім комплексу, незаконно зареєстрували право на постійне користування 131 га землі.

Правоохоронці зазначають, що організатором банди був мешканець Дніпра, який не займає жодної посади, але займався такими махінаціями.
Держпідприємство разом із землею було придбане за 420 тис. гривень. Земельні ділянки були оцінені у понад 5 млн. гривень

Дякую!

Тепер редактори знають.