Новости Политика

Хто заробляє на ПОХОВАННІ військових в Кривому Розі?

Родини загиблих військових у Кривому Розі платять великі гроші за поховання приватній фірмі-монополісту які знаходяться під дахом одної впливової родини міста. У родичів загиблих альтернатив немає, а “не платити” не можна, навіть якщо труною та іншим необхідним забезпечила військова частина. І це відбувається на Батьківщині президента Зеленського за його мовчазною згодою, бо не знати він не міг та не може, а знаючи мовчить, бо його, мабуть, все влаштовує.

У місті приватна фірма монополіст разом з чиновниками які її покривають організували схему, за якою займатися похованням військових може тільки одна приватна контора. Сім’ї полеглих платять виділені містом 25 000 грн готівкою чи скидають на картку приватним підприємцям. І це до початку повномасштабної війни було нормою, а зараз, при повній безконтрольності твориться просто жах.

Як з’ясували журналісти Bihus.info  в приватну контору  родичів загиблих на фронті направляють представники міського ТЦК. Чому так? Здогадайтесь самі?! На похованні приватна контора заробляє величезні гроші, без дозволу, або участі в похованні контори ніяк. Господарі конторі на нашу думку діляться гроші з представниками ТЦК та міської влади. Але ми чіткої інформації не маємо, а правоохоронці перевіряти не будуть, бо всі свої.

За даними ЗМІ та журналістів Bihus.info , у місті вже давно існує й комунальне ритуальне підприємство, але воно тільки отримує кошти лише за копання ям для могил на цвинтарі. Як зазначають журналісти, родина директора приватно\ контори монополіста на поховання  за останні 2 роки обросла новими квартирами й автомобілями.

А ще — бізнесами, які напряму повʼязані з приватними «ритуальниками», яким несуть гроші родини полеглих героїв.

Хто і як розвиває бізнес на похованнях військових – у матеріалі Анастасії Усенко.

Це відео нам надіслав активіст міста Кривий Ріг Kyryll Crizalis

У нас таке відчуття, що правоохоронці Дніпропетровщині співпрацюють з «ритуальниками» Дніпра, Новомосковська, Нікополя та усієї Дніпропетровщини отримуючи свій відсоток прибутку.

Дякую!

Тепер редактори знають.