Новости

Характерна риса роботи Новомосковської районної ради – нічого не робити

Характерна риса роботи Новомосковської районної ради - нічого не робити

Характерна риса роботи Новомосковської районної ради — це мовчазне спостерігання за проблемами об’єднаних громад Новомосковського району і нікуди не лізти тільки “дерибанити” гроші.
У той скрутний час, коли процес децентралізації в Україні знаходився в активній фазі й громади зустрічалися з певними проблемами, голова Новомосковської районної ради Сергій Храпов яскравий представник проросійської партії ОПЗЖ та його підлеглі відсиджуються в кабінетах і чекають поповнення своїх зарплатних карт. Повірте нам, зарплатня у них  захмарна.
Характерна риса роботи Новомосковської районної ради - нічого не робити
Однією із проблем стало те, що територіальний центр соціального обслуговування(надання соціальних послуг) в Новомосковському районі незабаром буде ліквідований, а з нового року без обслуговування залишились інваліди, ветерани праці, ветерани другої світової та інші мешканці району які потребують підтримки. Як надалі вирішуватиметься дане питання – не відомо.
Так само не відомо, що для забезпечення добробуту населення, яке потребує особливої уваги та підтримки, робить голова районної ради Сергій Храпов. Маючи повноваження і достатній досвід у державному управлінні та місцевому самоврядуванні, Сергію Храпову все ж доцільно було підтримати керівництво об’єднаних громад району в вирішенні цього та інших питань. Зробити найперші кроки до забезпечення розвитку Новомосковського району про що він наголошує у кожному виступі. Враховуючи ухвалений бюджет районної ради на 2021 рік, який направлений тільки на заробітні плати посадовців ради, вони повинні показувати активну роботу для розвитку Новомосковського району.
Питань у цьому році щодо організації та подальшої своєї діяльності у громад буде багато та будуть постійно з’являтися, як і зарплата на рахунку голови районної ради Сергія Храпова із надбавками «за високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи» та «за особистий вклад в загальні результати роботи».

Дякую!

Тепер редактори знають.