Новости

КАТАФАЛКОВА МАФІЯ та УКРАЇНСЬКІ ЗМІ

За останні дні нас з Igor Buyvol знімали “Вікна-СТБ”, “1+1”, “Україна”, Радіо “Свобода”, ТРК “Київ”, завтра домовились про зйомку з “5 каналом”. Всіх цікавила тема штучної монополії на ритуальні послуги для померлих від коронавірусу киян, яку штучно створила КМДА. З поведінки заступників Кличка ми майже напевно знаємо, хто кришує “катафалкову мафію”, а отже в долі в їхньому брудному бізнесі.

А яка цікава історія директорки “Петра Великого”! За часів Януковича вона працювала помічницею народного депутата Партії регіонів Ігоря Прасолова, який до того як стати парламентарем очолював рінатівську СКМ, а з депутатського пересів у крісло Міністра економічного розвитку і торгівлі України, яке займав аж до перемоги Революції гідності. Схоже, саме екс-топ-менеджер Ахметова допоміг “Петру Великому” стати лідером ритуальних послуг в столиці, зайшовши на особливих умовах в усі столичні морги.

Але наразі не про гадюшник, який ми розворушили. Наразі про “незалежність” українських телеканалів. СТБ-вікна знімали нас позавчора, сюжет мав вийти вчора, але не вийшов і досі. Перелік тих, хто знімав нас сьогодні, на початку цього допису. Велика удача, що родичі померлого від коронавірусу небіжчика, яких вирішив видоїти “Петро Великий”, не злякалися, не махнули рукою, не занурились з головою у свою журбу, а продовжують спілкуватись з пресою. Попри те, що в порушення всіх професійних та етичних стандартів “Петро Великий” розкрив їхні імена та діангоз, від якого помер їхній батько.

Я знаю, що бенефіціари “Петра Великого” зараз бігають по телеканалам, сидять на телефоні і намагаються за будь-яку ціну перешкодити виходу в ефір сюжетів, які фактично знищать їхній бізнес. І знищать справедливо: катюзі по заслузі. І тут в мене постає питання: чи чи залишились в цій країні олігархи? Тобто за означенням люди системні та масштабні. Чи “ритуальна мафія” вже може подзвонити Коломойському, Ахметову та Пінчуку – і зняти з ефіру вже готові сюжети? Якщо це так, тоді в цій країні не залишилось навіть олігархів – здрібніли до непристойності.

Отже, з “катафальщиками” мені все зрозуміло: мародери, яких патронують (і з якими в долі) покидьки з КМДА, які створили штучну монополію на поховання померлих від короновірусу (погугліть хто з замів Кличка курує крематорій) і заробляють на людській біді. Невдовзі ми дізнаємось, чи залишились в цій країні телеканали, здатні вивести на світло мародерів. Чи в телевласників також некроз людяності, а в журналістів – некроз почуття власної гідності.

Ми виклик прийняли. Погроз не боїмося. Смерті в очі дивилися. Вбитих на війні наша “Стриянка” возила. Воювати вміємо. Побратимів та посестер ховали. Але це не завадило нам залишитись людьми.

Тому ми готові допомогти всім, хто стикнувся зі столичною ритуальною мафією.

Gennadiy Druzenko

Дякую!

Тепер редактори знають.