Новости

Кандидат у народні депутати України Бородин завітав до Магдалинівської центральної районної лікарні “ДОР”

03.04.19 практично цілий день провів на зустрічах з виборцями. В першу чергу завітали до Магдалинівської центральної районної лікарні “ДОР”, поспілкувався з лікарями. На власні очі зміг побачити стан підвального приміщення, проблеми каналізації. Почув багато нарікань на медичну реформу, непропорційність заробітних плат і прирівнювання сільських лікарів до міських. Звісно, медики обурені і я їх обурення цілковито поділяю.

Розмова вийшла досить емоційна і жвава. Звісно, що будь яка сфера потребує системного підходу і командної праці. Саме заради цього ми всі і працюємо. Сподіваюсь, що разом з президентом ми зможемо спрямувати медичну реформу у вірному напрямку і наші лікарі не будуть вкотре розчарованими владою.

Також мали змогу поспілкуватися із вчителями Оленівської загальноосвітньої школи I-III ступенів і Жданівського навчального комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад». Проблеми вчителів, як і загалом по країні – це маленькі заробітні плати, тривога за те, чи буде й надалі розвиватися НУШ і звісно, наявність транспорту для дітей в сільських школах стоїть досить гостро.

Відвідали будинки культури в с. Крамарка і Маріївка. Люди привітні, але після розчарувань в колишній владі досить обережні до обіцянок. Дуже щирі у спілкуванні. Говорили і о проблемах держави, і о тих, які їм болять найбільше: дороги і тарифи.

 

Держава зміниться, якщо ми зможемо подолати цей непростий шлях. І я намагаюсь робити все від мене залежне, щоб не зрадити довіру цих людей. Дякую усім, хто прийшов на зустрічі за емоційний, але щирий діалог.

 

Дякую!

Тепер редактори знають.