Новости

Як Попандопало з Васильківського райвідділу поліції ділив врожай, вирощений фермером.

Заступник прокурора Синельниківської місцевої прокуратури Роман Рябець разом із прокурором Васильківського відділу прокуратури Олександром Школяровим і слідчим Васильківського районного управління Національної поліції Ігорем Савченком за сфабрикованою кримінальною справою під прикриттям обласної прокуратури здійснили відкрите викрадення вирощеного урожаю соняшнику на площі 42,9 Га, яке належить СФГ «Алтей».

Прокурор зі слідчим прийняли рішення про арешт врожаю соняшника через формальну причину, а саме через те, що хтось нібито незаконно користується орендованою землею з 1992 року. Особу, яка обробляє земельну ділянку протягом 26 років оперативно-розшуковим шляхом встановити не вдалося і досьогодні.

Апеляційний суд без вагань скасував такий арешт, проте рішення суду ані поліція, ані прокуратура просто не помітили. Прокурор із слідчим арештували врожай та навіть не зібравши його, швидко продали. Вартість врожаю подад 1 млн. грн., в той час як до бюджету начебто через «аукціон» надійшло лише 100 тис. грн.

Спостерігаючи за цим ганебним беззаконням довелося навідатись до прокурора Васильківського відділу прокуратури Олександра Школярова. Розмови не вийшло. Людина не слухала, затикаючи мені рота, намагаючись нав’язати свою точку зору. Виконувати закон горе-прокурор навіть не намагався. Куди дивиться Прокуратура Дніпропетровської області та головний Прокурор України?! Висновки, на жаль невтішні.

У день коли законний власник урожаю вирішив його зібрати, на полі з’явилась поліція в особі заступника начальника Васільківського райвідділу Олександра Кузьменка – місцевого Попандопало та слідчого Ігоря Савченка, які нахабно зупинили роботу комбайну та взялися захищати особу, яка нібито через аукціон купила ще нескошений врожай. Попри втручання в цивільно-правові відносини, поставити крапку в яких – прерогатива суду, правоохоронці безпідставно втрутились у господарську діяльність СФГ «Алтей». Про цей інцидент я повідомив управління внутрішньої безпеки ГУНП у Дніпропетровській області, чим ще більше роздратував горе-поліцейських. Вони показали своє справжнє обличчя: поводилися по-хамськи, вдавались до брудної лайки і, здається, абсолютно забули про честь мундира. Васильківський Попандопало роздавав вказівки, а його підлеглий, хамло у погонах, бігало, наче пес Шарик, чекаючи на чергову команду. Ці двоє, нехтуючи рішенням суду, відверто ділили нескошений врожай, ігноруючи Закон та аргументи представників Асоціації фермерів. Такі «нові поліцейські», нові, але зі старими дірками, підривають довіру громадян до органів поліції, більше того вони паплюжать її! Ось і маємо – в Україні процвітає беззаконня в правоохоронних органах. Права просто не існує!
Далі буде…

Дякую!

Тепер редактори знають.