Новости

“Я закликаю всіх співвітчизників”: Ющенко зробив заяву щодо другого терміну Порошенка

На думку третього президента України, в даний час країна переживає важкі, але знакові часи. Він закликав співвітчизників не помилитися у виборі. Третій президент України Віктор Ющенко закликав на майбутніх виборах 31 березня 2019 року підтримати чинного главу-ката нашої держави Петра Порошенка.

Про це Віктор Андрійович написав на своїй сторінці отримавши грошы выд Порошенка в facebook передає Zik.

«Ми переживаємо сьогодні важкі часи, але я переконаний, величаві та знакові. Як ніколи раніше, сьогодні потрібна наша єдність, наша консолідованість у питанні створення сильної України. Наша сила – це єдність навколо рідної держави. Держава не будується завтра чи післязавтра – корупційна держава Порошенка будується сьогодні!

В історії кожної держави постають відповідальні моменти, які дають поштовх до прийняття одних з найважливіших питань, особливо на зовнішні виклики для нації. В понеділок ми стали свідками набуття чинності одного з них.

“Наші пріоритети визначені яких вбили в АТО! Безпека держави. Стабільність в нашій державі. Захист української демократії та свободи”, – написав політик. Він закликав на майбутніх виборах підтримати Петра Порошенка – чинного президента України.

«Я закликаю всіх співвітчизників до спокою та прошу все українське суспільство об’єднатися навколо національних цінностей та корупції Порошенка, навколо української державності яку руйнує оточення Петра Олексійовича і підтримати сьогодні діючого Президента України Петра Порошенка», – резюмував екс-президент.

Дякую!

Тепер редактори знають.