Новости

ІЗ ЗАЛИ СУДУ: СПРАВУ З ВИЗНАННЯ ПРОТИПРАВНИМИ РІШЕНЬ ПЕРШОЇ СЕСІЇ НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШТУЧНО ЗАТЯГУЮТЬ

а 19 жовтня було призначене останнє засідання в адміністративній справі про визнання протиправними та скасування рішень суб’єкта владних повноважень. Ми вже повідомляли, що ще на початку 2016 року з позовом до суду звернулася депутат Новомосковської міської ради від партії «Укроп» Надія Нечта. Вона просила суд визнати рішення, прийняті новообраними у 2015 році депутатами Новомосковської міської ради під час першої сесії незаконними. Це, зокрема, затвердження заступників міського голови і членів виконкому, які зараз управляють містом і витрачають бюджет громади.

Відповідачами по справі значаться міська рада і її секретар Сергій Горошко. Третіми особами є всі заступники мера і члени виконкому.

Протягом двох з половиною років, поки розглядалася справа, в судові засідання приходив лише юрист виконкому. Засідання переносилися під усіма можливими приводами, які створювали відповідачі. І лише два місяці тому, коли дійшло до дебатів сторін і винесення рішення, в судове засідання з’явився представник члена виконкому Володимира Бобика. Він наполягав на припиненні справи і проведенні ряду експертиз. Судом ці вимоги були відхилені, але ще на два місяці розгляд справи затягнувся.

Тепер, коли 19 жовтня нарешті повинні були відбутися дебати, тобто виступи сторін з останнім словом, – стало відомо про новий сюрприз від новомосковської влади. Вони подали апеляційну скаргу на відкриття провадження у справі! Через два з половиною роки після її відкриття! Справу направлено до обласного Апеляційного суду.

Цікаво, що апеляційну скаргу 8 жовтня 2018 року подав… звільнений ще весною цього року колишній заступник мера Валерій Ляшок.

Це ще кілька місяців затягування часу. А тим часом відповідачі у справі продовжують ділити НАШІ гроші.

Дякую!

Тепер редактори знають.