Новости

Із рубрики «Нам пишуть».

«Бєспрєдєл», під безпосереднім керівництвом начальника регіонального управління Укртрансбезпеки Степаненко Олексія Миколайовича , комісія продовжує фіксувати.
А «Рукописи і архіви не горять», як нам всім відомо за класиком.
Дякую, що не мовчите, шановні підприємці- перевізники, проти свавілля інспекторів УТБ та повідомляєте факти. І тільки разом з вами, ми змінемо ситуацію в безпеці на транспорті.

Ну якщо ж більше немає кому!!!

Мовою оригіналу:

«Доброго дня!
Склалася дуже неприємна ситуація щодо повноважень Управління Укртрансбеспеки у Дніпропетровській області.


У лютому та вересні місяці 2018 року інспектори служби під час перевірки контрольно-індивідуальної книжки водія зробили там свої записи, тим самим порушивши Законодавство України про автомобільний транспорт. А саме: Постанову №1567 «Про затвердження Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті». І пошкодили особистий документ водія, який навіть не мали права оглядати.


Дуже обурює цей неодноразовий факт такого зухвалого відношення до своїх обов’язків працівників Укртрансбезпеки. Склалося враження, що, вони себе почувають наче всемогутні прокурори. Ми неодноразово направляли скарги до Державної служби безпеки на транспорті у м. Київ, але вони ссилаються на те, що контроль за діями інспекторів не входить до їх повноважень.

Хто ж тоді має змогу роз’яснити цим працівникам їх права та обов’язки?!

І тому хотілось би , щоб зі сторінок вашого видання ви надали коментарі по цьому питанню.
З повагою компанія «Перевізник»(Дніпропетровська область) .»

Нічого особистого.
Далі буде!

Дякую!

Тепер редактори знають.