Новости

Історія про те, як п’яний співробітник СБУ з подільниками вбили в зоні АТО мирного жителя за старенький телефон

До блогера Анатолія Шарія можна ставитися по різному.

Можна його любити або не любити, але ту інформацію, що він несе в маси, потрібно сприймати та реагувати на неї.

За час діяльності у сфері блогерства Анатолій Шарій зарекомендував себе людиною, яка надає правдиву інформацію, засновану на фактах.

За період публікації своїх блогів і надання фактів, ще жодна людина в світі не оскаржила за допомогою суду надану Шарієм інформацію.

І це багато про що говорить.

У черговому своєму блозі Анатолій Шарій опублікував частину допиту військовослужбовця української армії, який проходить службу в гарячій точці на Донбасі.

У ході допиту військовослужбовець розповідає про те, як майор служби безпеки України Вадим Федорчук, попередньо випивши розведеного спирту з водою і, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, разом з військовослужбовцем і його товаришем по службі, затримали на вулиці в Авдіївці чоловіка, який проходив повз них. Забрали в нього старий кнопковий телефон, а пізніше, без суду й слідства, по-звірячому його вбили, після чого поїхали до військової частини, відсипатися після п’янки та користуватися стареньким телефоном.

Як ви думаєте, після таких неодноразових фактів вбивств мирних жителів Донецька та Луганська, чи пробачать люди, що проживають на території Донецька та Луганська, військовослужбовців нашої української армії?

Чи будемо ми з вами жити мирно після таких звірячих вбивств мирних жителів?

Зверніть увагу, військовослужбовці співучасники вбивства мирного жителя Авдіївки та сам вбивця – офіцер СБУ Вадим Федорчук – на волі, й притягати їх до кримінальної відповідальності правоохоронні органи не планують, а швидше за все і не хочуть.

Мир поки що нам тільки сниться, а завдяки «Воїнам світла» та нашому урядові буде важко домовитися про мир на Сході.

Дякую!

Тепер редактори знають.