Новости

Ігор Коломойський виграв суд проти Гонтаревої у справі про підпал будинку

Олігарх захистив честь і гідність.

“Горіла хата палала, в Лондоні жінка плакала. Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича. У пісні цій мораль проста – хата згоріла від стида”.

Ексголова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський виграв суд у колишньої голови НБУ Валерії Гонтаревої у справі про захист його честі, гідності та ділової репутації. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на постанову Шевченківського райсуду Києва від 30 березня (в Єдиному судовому реєстрі його поки немає).

«Позов Коломойського Ігоря Валерійовича до Гонтаревої Валерії Олексіївні, Товариства з обмеженою відповідальністю «Київський інститут проблем управління імені Горшеніна» про захист честі, гідності та ділової репутації – задовольнити в повному обсязі», – цитує агентство постанову суду. Відповідне рішення прийнято суддею Іриною Макаренко.

Суд визнав недостовірною та такою, що порушує права І. Коломойського інформацію, сказану Гонтаревою в інтерв’ю LB.ua у вересні. У цьому інтерв’ю ексглава Нацбанку заявила, що підозрює Коломойського в причетності до підпалу її будинку під Києвом і звинуватила його в цькуванні. Коломойський в той же день заявив, що подасть на неї до суду.

Суд вирішив стягнути з Гонтаревої та Інституту Горшеніна (видавець LB.ua) в рівних частках на користь І. Коломойського судовий збір в розмірі 2305,20 грн.

Нагадаємо читачам, що у ніч на 17 вересня 2019 року в селі Гореничі під Києвом спалили будинок Валерії Гонтаревої. За версією поліції, це був умисний підпал. До цього ексглава НБУ заявляла про підпал автомобіля своєї невістки в Києві. Вона також вважає, що ДТП, в яке вона потрапила в Лондоні в кінці серпня, є спробою тиску на неї.

 

Джерело: інформаційне агентство УНІАН

Дякую!

Тепер редактори знають.