Новости Политика

Яна Хланта фітнес-тренерка та близька жінка голови ДнОДА Валентина Резніченка продовжує заробляти на бюджеті

Укладено черговий вигідний контракт Дніпропетровської ОДА з фірмою, засновницею якої до останнього часу була скандальновідома Яна Хланта – фітнес-тренерка та близька жінка голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка.

Всупереч гучним корупційним скандалам пов’язаними з головою Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка та його близької подруги фітнес-тренерки Яни Хланта, 19 грудня поточного року ТОВ «Будінвест інжиніринг» отримав новий підряд на експлуатаційне утримання доріг Дніпропетровської області вартістю 16,64 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Куму війна, а кому і мати рідна!

Скандальна компанія «Будінвест інжиніринг» почала заробляти на підрядах у Дніпропетровській області у 2017 році, коли Дніпропетровську обласну адміністрацію вперше очолив близький до п’ятого президента Петра Порошенка Валентин Резніченко. За даними системи «Spending», пік заробітків на ремонтах доріг у дніпропетровської області припав на 2021-2022 роки, коли Резніченко вдруге очолив Дніпропетровську ОДА, а його близький радник Юрій Голик став консультантом «Великого будівництва». Про це, пишуть журналісти Наші Гроші.

На початку листопада «Схеми» та «Українська правда» оприлюднили дані про те, що саме в останні два роки співвласницею фірми ТОВ «Будінвест інжиніринг» була близька подруга губернатора Яна Хланта.

Після оприлюдненого матеріалу про корупційні зв’язки фітнес-тренерки Яни Хланта та голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка  її терміново вивели зі складу власників, фірми та її частку оформили на Павла Чухно, який представляє інтереси братів Дубинських (розшукувані у США за аферу з нерухомістю).

ТОВ “Будінвест Інжиніринг” впевнено тримається цього року у топ-100 найбільших трансакцій, здійснених Дніпропетровською ОВА (раніше – ОДА). Подробнее на сайте: https://litsa.com.ua/firma-dubinskix-cogo-roku-otrimala-vid-dnipropetrovskoyi-derzhadminist/

В Офісі президента Володимира Зеленського відповіли на скандал повідомленням, що висновки будуть робити тільки за результатами розслідування правоохоронних органів.

Не спійманий не злодій! 

Наразі в межах кримінального провадження № 42022000000001543 від 02.11.2022р., розпочате процесуальне керівництво, в якому залучений слідчі САП та  НАБУ.

Слідчі  перевіряють опубліковану у ЗМІ інформацію про можливі неправомірні дії службових осіб Дніпропетровської обласної державної адміністрації та ТОВ «Будінвест Інжиніринг».

Слава Україні!

Дякую!

Тепер редактори знають.