Новости Политика

Як у Дніпрі депутати виділяють гроші на піар забуваючи допомогти ЗСУ.

ГО «Громадський контроль»

Як вже відомо, незважаючи на численні протести громади міста, міська рада Дніпра виділила мізерну суму на допомогу Збройним Силам України, при цьому, шалені гроші виділила  на піар та на сумнівні ремонти.

Подробиці цього чергового  гучного скандального рішення розповів лідер ГО «Громадський контроль» Денис Селін.

ГО «Громадський контроль» опублікувало перелік депутатів які проголосували за бюджет Дніпра на 2024 рік де заклали 348 млн.грн на ЗСУ/ТРО, це 2,05% від усього бюджету.

ГО «Громадський контроль»

Якщо порівнювати з іншими містами нашої країни, то це 18 місце серед великих міст. У більшості міст передбачено 3-9%.

З цікавого в бюджеті Дніпра:

1) На фінансову допомогу TV каналу Дніпро ТВ передбачено 67 млн грн (“Піар на ТВ”).

2) На “піар” або висвітлення діяльності, в Телеграмі, Фейсбуці, у газеті “Наше місто” – передбачено 76,45 млн грн по профільній програмі.

3) На ремонт вул. Ливарної в бюджеті передбачили 88 млн грн, але вже зараз хочуть збільшити розмір витрат до 104 млн грн. Тут все робиться з розмахом, наприклад купують круті люки за 232 тис. грн. за 1 штуку.

Зараз в оновленому проєкту бюджету Дніпра передбачають додаткові 44 млн.грн на Успенську площу. Хоча Успенська площа начебто освітлена і відкрита.

Голосують за бюджет депутати, тож вони мають нести й політичну відповідальність. Але, виборці бистро забувають про те, як їх обманюють їх же обранці та на нових виборах, дніпряни, як і завжди оберуть тих же корумпованих депутатів.

Журналісти  ГО «Громадський контроль» звернулись до цих 44 депутатів які проголосували за бюджет, але від них не надійшли листи відповідями де вони пропонують значно збільшити фінансування ЗСУ/ТРО.

Найбільшу відповідальність серед депутатів несе Северин Маринчук – голова бюджетної комісії. Схоже його все влаштовує.

Перелік 44 депутатів, що підтримали такий бюджет на 2024 рік:

Франція “Пропозиція”(21 депутат): Санжара Олександр, Пустовий Сергій, Павлов Артем, Денисенко Олег, Федько Юрій, Безуглий Олексій, Бондаренко Олексій, Василь’єв Борис, Васючков Іван, Гельфер Григорій, Гороховський Михайло, Демідова Наталія, Дитятковська Євгенія, Каптєлова Тетяна, Клименко Андрій, Клюєв Артем, Кривошеєв Євген, Кучеренко Анастасія, Турчин Ігор, Федоренко Володимир, Шевченко Сергій.

Вори та бандити Дніпра Валентин Резніченко та Борис Філатов

Депутатська група «За Україну! За Дніпро!» (колишня ОПЗЖ): Нікітін Сергій, Багацький Олександр, Вишневецький Руслан, Глікман Михайло, Григорук Олег, Губерт Василь, Іонесян Олена, Коробов Юрій, Сидоренко Олександр, Чорний Микола.

Фракція “Європейська солідарність”: Примаков Каміль, Маринчук Северин, Хмельников Артем, Краснопольський Сергій, Петрицька Валерія.

Фракція “Блок Вілкула”: Начар’ян Наталія, Ведмідь Альона, Гивель Ярослав, Гончаренко Наталя, Пилипенко Наталія.

Фракція “Громадська сила”: Ельдаров Абдула, Кушнір Станіслав, Лаппо Ігор.

Дякую!

Тепер редактори знають.