Новости Политика

Як ТЦК та СП знищують українських чоловіків. ВІДЕО

ШОК! Помер у перший день служби! ТЦК мобілізував чоловіка з епілепсією!

Днями стало відомо, що ТЦК та СП на Одещині схопили чоловіка який з дитинства інвалід, в нього епілепсія, доставили до ТЦК, а там на ЛВК за декілька годин провели комісію та дали висновок, що він здоровий та може служити в лавах ЗСУ. Після такого призову, чолові у перший день служби помер він хвороби. Але на ВЛК його визнали повністю здоровим і придатним до служби! Цей випадок стався, ще  влітку минулого року, але військові та правоохоронці намагалися приховати. Зазначимо, що правоохоронці досі не розслідували та не покарали винних, бо ми вважаємо, що правоохоронці покривають дії ТЦК та СП. Ми з вами неодноразово бачили, як Нацполіція спільно с представниками ТЦК та СП порушують чинне законодавство при мобілізації.

Дивно, але це факт та ще і не поодинокий і не тільки на Одещині, таке коїться майже по всій Україні. ТЦК та СП на нашу думку навмисно знищують українських чоловіків своїми діями, а ще вони навмисно завдають державі збитків як фінансових та і репутаційних.

Му так думаємо, що Президенту Зеленському та його оточенню начхати, що творять представники ТЦК та СП під “кришуванням” Нацполіції. БО Президента каже одне, в держави відбувається знищення української нації.

Гучну справу особисто взяв під свій контроль Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець. На тлі таких скандалів влада надає військкомам ще більше повноважень.

Тепер представники ТЦК та СП  будуть своїми діями дискредитувати нашу державу працювати 24/7.

 

Дякую!

Тепер редактори знають.