Новости Политика

Як Резніченко та Корбан бюджет області «пиляли» за допомогою ТОВ “СК” “СТРОЙІНВЕСТ”

Скандальновідома будівельна  компанія “Стройінвест” яка де-юре має свого “фунта“, а де-факто, ця компанія належить скандальновідомому Денису Островському, також ця компанія ТОВ “Стройінвест”  відома близькими зв’язками з одіозним Геннадієм Корбаном, у скрутний воєнний час в нашій державі дивним чином отримує бюджетні кошти на будівництво спортивної арени у Нікополі – місті, яке потерпає від щоденних артобстрілів російськими окупантами.

Дивно! Але це факт! Війна війною, а розкрадання бюджетних коштів Дніпропетровської області по розкладу!

Народний депутат України Гео Лерос, також у своєму відеорепортажі розкопів про те, як на Дніпропетровщині Денис Островський за допомогою Валентина Резніченко дивним чином отримує підряди та заробляє шалені гроші під час війни.

Про розпил бюджетних грошів по-корбанівські 20 – 70 млн грн під час повномасштабної війни в Україні повідомив у Facebook голова ГО “Громадський контроль” Денис Селін.

Як пише активіст Дніпра, влітку 2020 року скандальна компанія ТОВ “Стройінвест”  Дениса Островського підписує договір аж на 109 млн грн на побудову спортивної арени в місті Нікополі. І вже у грудні 2021 року ТОВ “Стройінвест” отримує 99,9% коштів (109 млн грн), а договір за згодою сторін  невідомо чому розривається. І це замість того, щоб відкрити спорткомплекс (адже він мав був готовий, судячи з перерахованих коштів). 24.12.2021 р. також сама фірма Дениса Островського дивним чином перемогла в новій закупівлі по добудові цієї спортивної арени ще на 73 млн грн. І це не дивно, бо за спиною Дениса Островського стояли та стоять такі люди, як Геннадій Корбан, Борис Філатов, Валентин Резніченко.

Вор и бандит Денис Островский

Коррупционері Днепропетровщини

Через 6 днів після підписання нового договору, 30.12.2021р  будівельна фірма Островського “Стройінвест” отримує майже 50 млн грн, або 67% коштів по договору. І це все відбувається коли Нікополь постійно під обстрілами російським агресором, і багато будівель знищується, а ця скандальна будівельна фірма ділка Дениса Островського звітує, що там йдуть активні ремонти та 23.11.2022р отримує 9,7 млн грн.

Тобто керівництво департаменту ДніпроОВА, який здійснював закупівлю послуги, ситуація повністю влаштовувала.

Але куди як завжди дивляться правоохоронці Дніпропетровщини? Вони не знали та не знають? 

Наближена до Корбана фірма “пиляла” бюджетні мільйони на будівництві спортарени у обстрілюваному росіянами Нікополі

Після цього куратори фірми домовились, щоб в обласному бюджеті на 2023 рік на добудову під обстрілами цього спорткомплексу в м. Нікополь заклали ще 9,3 млн. грн. Це розповідь про фірму СТРОЙІНВЕСТ, яка дуже близька до Корбана, та про те як ця фірма вміє домовлятися та мотивувати посадовців/чиновників. Закривали очі на цю оборудку в департаменті адміністрації не просто так. Хтось приймав акти виконаних робіт, та робив все щоб були перерахуванні кошти під час війни. Хтось закладав кошти на ремонт на 2023 рік, в місті під обстрілами в розмірі 9,3 млн.грн.

P.S. Така ситуація з різними закупівлями та з розпилом бюджету непоодинока. Будемо розповідати, які партії та клани, що лобіюють. P.S.2 Наприклад для мотивування іншої партії голосувати за такі бюджети, на лікарні заклали мінімум 4 млн грн для реклами на бігбордах, при цьому бігборди мають бути певної контори. Подивимось, чи ризикнуть наразі керманичі лікарень підписатися від цим трешем та підписати такі договори, якщо так, то детально розповімо про це”, – підсумовує Денис Селін.

 

Будівельна компанія ТОВ “Стройінвест”  Дениса Островського на Дніпропетровщині і не тільки відома своїми довгобудами та недобудами, які попри репутацію фірми щедро фінансувались з обласного бюджету, така сумнівна робота компанії у правоохоронців Дніпропетровщини не викликала запитань довгі роки, також правоохоронці закрили свої корумповані очі на те, що компанія у Новомосковську реконструювала площу Героїв аж на 143 млн грн, але по факту більшість робіт не виконала, а г8роші з бюджету отримала.

А нещодавно компанія Дениса Островського потрапила до новин через те, що корумпований ексгубернатор Дніпропетровщини Валентин Резніченко орендував у “Стройінвесту” склад за 42 мільйони гривень. Про це у своєму відео розповідає Народний депутат Гео Лерос.

 

 

 

Дякую!

Тепер редактори знають.