Новости Политика

Як працює схема хабарів в українських судах. ВІДЕО

Як працює схема хабарів у судах / Фото: ТСН.ua

Судова реформа так і не дала бажаних результатів. Суди, як були ручними, так і лишилися, а часто судді на прохання влади розбираються з “незручними людьми”, такими як, наприклад, розвідник Роман Червінський, сбушник Дудін, військовий генерал Марченко, олігархи Ігор Коломойський, Костянтин Жеваго та багато-багато інших.

При цьому самі судді, руками яких нищать долі простих і не дуже простих українців, зазвичай залишаються безкарними і нерідко — багатими.

Як працює схема хабарів у судах / Фото: ТСН.ua
Як працює схема хабарів у судах / Фото: ТСН.ua

Проєкт “Хапуга.UA” розповідає про справу судді Петрика, якого співробітники НАБУ затримали на гарячому 2016 року. Просто в стінах Київського апеляційного адміністративного суду він нібито взяв 5 тисяч доларів за рішення в інтересах приватної компанії, яка судилася з Міністерством екології. Ця справа досі на розгляді у Вищому антикорупційному суді — процес триває понад сім років. Сам Петрик давно на волі. Усе майно і земельні ділянки його сім’ї були арештовані, та арешт допомогла зняти колега Петрика – суддя того ж самого Апеляційного суду міста Києва Тетяна Росік, нині відома як Кагановська.

Дякую!

Тепер редактори знають.