Новости Политика

Як Денис Підкопаєв крав гроші з бюджету Новомосковська створюючи неіснуючі сайти

 У 2019 році, після переобрання нової Верховної Ради України на позачергових виборах, приступити до виконання своїх обов’язків зміг законно обраний міський голова Новомосковська – Віктор Літвіщенко.
Починаючи з 2015 року і майже по 2019 рік, Новомосковськом незаконно керував агрофеодал Вадим Нестеренко та його близьке оточення. Це саме той Нестеренко, якому закидають рейдерськи захвати фермерських господарств на Дніпропетровщині. Завдяки близьким та партнерським стосунками Вадима Нестеренка з Олександром Вілкулом, першому вдавалось безкарно відбирати у фермері на Новомосковщині землі, господарства тощо.
https://nmsk.org.ua/novosti/7829-agro-feodal-oligarx-regional-vadim-nesterenko-snova-rvetsya-k-vlasti.html
Завдяки технологіям ПР та близького друга Олександра Вілкула Нестеренко виграв вибори у 2104 році та, щоб виборчий процес не оскаржили в суді, він сховався під прапором пропрезидентської партії Петра Порошенка “БПП”.

Маючи підтримку Петра Порошенка, рейдеру Вадиму Нестеренку, не без допомоги Олександра Вілкула, після виборів в міську раду у 2015 році вдалось захопити владу в Новомосковську та не допускати до своїх прямих обов’язків законно обраного міського голову Віктора Літвіщенка.

Як ми вже зазначали Вадим Нестеренко захопив в Новомосковську владу, розставив  своїх людей на всі посади, а керувати містом призначив секретаря міської ради від “БПП” Сергій Горошка, який виконував обов’язки міського голови поки Літвіщенка не допускали до виконання обов’язків.
У той самий період Нестеренко та його кримінальне оточення почало запускати корупційні схеми з метою крадіжки грошей з бюджету міста. Одна з таких кримінальних схем, це замовлення незрозумілих послуг на виготовлення вебсайту для міської ради.
Для виконання цього кримінального замовлення, а саме надання послуг для виготовлення вебсайту, люди Нестеренка залучили близьку людину зі свого оточення, чоловіка, який себе позиціонує, як активіст та порядна людина. Мова йде про Дениса Підкопаєва та його ФОП.
Чотири роки Новомосковськом керував самозванець Сергій Горошко та близьке до Вадима Нестеренка оточення. За цей час, це кримінальне угруповання вкрало з бюджету міста немало грошей. Прикро те, що їм ніхто не завадив. Поліція та прокуратура Новомосковська все знали, але не діяли.
Як ми вже писали, після позачергових виборів до Верховної Ради, Нестеренка убрали та допустили до виконання своїх обов’язків законно обраного міського голову Віктора Літвіщенка.
Не гаючи часу, міським головою було проведено аудит діяльності міської ради та виконкому.
Порушень було багато, але одне із цих порушень, дуже тоді зацікавило громадськість міста.
З’ясувалось, що  між міською радою та ФОП Підкопаєв, було укладено “допорогові договори” (з метою оминути систему електронних торгів Прозоро, і виділити кошти потрібній людині) на розроблення вебсайту міської ради.
Акти виконаних робіт між Новомосковською міською радою та ФОП Підкопаєв підписано, гроші виконавцем, тобто Денисом Підкопаєвим за розробку, налаштування та обслуговування отримано, але сайту не було виявлено.
З бюджету міста було банально вкрадено понад 100 тис. грн.
Після виявлення цього порушення, міський голова Віктор Літвіщенко створив робочу групу з депутатів і співробітників міської ради, але голова комісії Сергій Алексейченко, маючи дружні стосунки з оточенням Вадима Нестеренка, розслідування та висновки комісії на правоохоронні органи не направив, також цього не зробила й міська влада.
Пропонуємо вам переглянути засідання комісії:

На відео чітко видно, що робоча група на засідання запросила корупціонера Сергія Горошка та отримувача бюджетних грошей Дениса Підкопаєва.
Запрошені особи нічого пояснити не змогли, сиділи та тільки перекладали відповідальність один на одного.
Також був запрошений головний бухгалтер Новомосковського виконкому, яка підтвердила факт договірних відносин та направлення грошей з бюджету міста на ФО Підкопаєв, але сам факт виконаних робіт встановити та підтвердити не вдалось.  Готового продукту — офіційного вебсайту міської ради – немає. Адреси де знаходиться новий вебсайт міської ради та як його побачити ніхто з виконавців не зміг сказати та пояснити. А сам Денис Підкопаєв нічого стосовно того, що він зробив на замовлення міської ради та де можна подивитися на вебсайт не відповів та не показав.
Саме цікаве з’ясувалось пізніше — не працюючий новий вебсайт міської ради та чинний, який вже був, але не влаштовував Нестеренка та його оточення, знаходились на особистому комп’ютері вдома у Дениса Підкопаєва та за те, що на його особистому комп’ютері знаходились старий та новий вебсайти Новомосковської міської ради, йому постійно платили не малі гроші з міського бюджету.
Хо́стинг[1][2] (англ. hosting, від слова host — приймати гостей) — послуга надавання дискового простору, підключення до мережі та інших ресурсів для розміщення фізичної інформації на сервері, що постійно перебуває в мережі (наприклад інтернеті).
Це як за хостинг, але особистий хостинг від Подкопаєва і дорожчий ніж у хостингових компаній.  
Цей факт на комісії підтвердила головний бухгалтер та сам Денис Підкопаєв.
На жаль, голова комісії “слуга народу” Сергій Алексейченко  зробив все, щбо цей скандал не вийшов за стіни міської ради.
 Перелякався, що відео попаде в мережу інтернет, або до рук поліції Денис Підкопаєв, навіть виправдовувався тоді у своїй спільноті в ФБ.
Але прості прохання підписників надати посилання на «розроблений» ним сайт — ігнорував. А наполегливих підписників забанив.
Заява в суд по Горошко и Подкопаєву
Заява в суд по Горошко и Подкопаєву
Заява в суд по Горошко и Подкопаєву
Але правоохоронці відкриту кримінальну справу по заяві депутата закрили, рятуючи Сергія Горошка та ділка Дениса Підкопаєв. Підкопаєв автоматично вийшов сухим із води, чому був безмежно радий і чим дуже хизувався перед знайомими та друзями.
Цей факт не красив правоохоронців Новомосковська та прокуратуру, бо доказів було достатньо, але справу вони закрили.
За додатковими заявами та скаргами на дії правоохоронних органів від активістів та депутатів 20.02.2023 року, правоохоронними органами поновили розслідування по цій та іншим справам де фігурує Сергій Горошко та Денис Підкопаев.
Ми сподіваємось, що кримінальну справу відносно Сергія Горошка та Дениса Підковаєва доведуть до суду й не закриють, як це було того разу.
Чекаємо об’єктивного розслідування цієї справи та справедливого покарання для винних осіб.
Ми й надалі будем слідкувати за цією ситуацією.

Дякую!

Тепер редактори знають.