Новости Политика

«Я зятя поховала під Бахмутом, а ти тут стоїш…йди роздавати повістки під Верховну Раду». ВІДЕО

Знову кримінальна Одеса, знову розбірки  ТЦК та СП з пересічними мешканцями Одеси. В Одесі попри заяви влади про те, що не припустимо насильно хватати та забирати чоловіків до ТЦК, чоловіки продовжують хватати, забирати, бити, знущатися  та порушувати Конституцію, яку президент Зеленський поставив на паузу. На цей раз, чоловіки  силою відбилися від повісток.

 

Це дуже небезпечна, тенденція, якщо чесно. На нашу думку, дії ТЦК та СП спрямовані на повну дискредитацію влади. Нагадаємо, що після внесення закону про жорстку мобілізацію, а потім звільнення Валерія Залужного у Президента України Володимира Зеленського почав стрімко падати рейтинг довіри.

Підтримка глави держави у період між травнем 2022 року і груднем 2023 року, тобто за півтора року, знизилася на 13 відсоткових пункти з 90% до 77%. За наступних два місяці, до початку лютого, Зеленський втратив ще 12 відсоткових пунктів — довіра знизилася з 77% до 65%.

Рейтинг Зеленського знизився після рішення про відставку Залужного — опитування

Одразу після відставки Залужного довіра знизилася ще на 5 відсоткових пунктів до 60%. Таким чином, загалом на період 5-10 лютого 64% довіряють президенту, але на кінець цього періоду показник становить 60%“, — вказали в опитуванні.

 

Дякую!

Тепер редактори знають.