Новости

І знову Укртрансбезпека!

Поки увага суспільства прикута до кадрових змін в найвищих ешелонах влади, в тому числі центральних органів виконавчої влади, низи почали шукати собі тепленькі місця.

Ви всі пам’ятаєте сумнозвісновідомого керівника Укртрансбезпека.Дніпропетровська область. Олексія Миколайовича Степаненка, людину, яка ні сама працювати не може ефективно, ні побудувати конструктивну співпрацю з громадськістю, ні адекватно керувати своїми підлеглими, а також по діям якого вже рік триває службове розслідування. Так ось, за нашими даними, а ви можете повірити на слово, джерела у нас надійні, пан Степаненко почав придивлятись до посад в Державному Бюро розслідувань. Увага (!) керівник Дніпропетровської Укртрансбезпеки, яка визнана профільним Міністерство інфраструктури України як одна з найслабших структур поміж всієї України, яку водії звинувачують в корупції, а в суді рішення приймаються на користь перевізників, збирається працювати в Державному бюро розслідувань (!) Це як він буде проводити розслідування? Відповідно придбаних «квитків»?

Мабуть сподівається отримати підтримку від свого кума в прокуратурі, а потім, як нам відомо, планує розпочати жорсткий терор по відношенню до всіх незгодних з ним, але вже у якості розслідувача.

Шановні керівники, розуміємо ваше прагнення запроваджувати кадрові зміни, але будь-ласка не вдавайтесь у крайнощі та не йдіть на поводу відвертих лиходіїв.

І так, не були б ми громадськістю, якби пустили цю справу на самоплив. Тому не перемикайтесь.

Далі буде!

На фото яскрава демонстрація “роботи” Степаненко на посаді очільника регіональної Укртрансбезпека.

Віктор Романенко Юрий Голик Олександр Бондаренко Олексій Гончарук – Прем’єр-міністр України Vladyslav Kryklii Alexander Kubrakov Міністерство внутрішніх справВладимир Верхотурцев Владимир Пруцаков Сергей Ионов Офіс Президента України Генеральна прокуратура України Виктор Каракуця Анатолий ЕлисеевСергій Плічко Сергей Ненасин Александр Дроздов Укртрансбезпека Державне бюро розслідувань Внутрішня конкурсна комісія ДБР Спеціалізована антикорупційна прокуратура Відкритий Офіс НАБУ Державне бюро розслідувань – ДБР

Громадська організація “Майдан Січеслав-Дніпро”

Дякую!

Тепер редактори знають.