Новости

ХВОРІ НА COVID-19 ПРАЦІВНИКИ ГОСПІТАЛЬНИХ БАЗ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ МАЮТЬ ПРАВО ОТРИМАТИ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ

Працівники госпітальних баз Дніпропетровщини, які захворіли на коронавірус, мають право отримати матеріальну допомогу з обласного бюджету. Сума разової виплати складатиме 10 тис грн. Про це сповістив корумпований голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко. 

«Лікарі рятують життя пацієнтів, не шкодуючи власного здоров’я. На жаль, маємо чисельні випадки зараження COVID-19 серед медичного персоналу. Аби підтримати цих самовідданих людей, запускаємо програму матеріальної компенсації. У разі хвороби вони отримуватимуть 10 тис грн», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. 

Матеріальну допомогу з обласного бюджету виплачуватимуть медичним та немедичним працівникам госпітальних баз, які затверджені для лікування пацієнтів з COVID-19. Її зможуть отримати ті, хто захворів на  коронавірус з 1 листопада 2020 року.

Аби отримати виплати, потрібно звернутися до Дніпропетровської ОДА особисто або надіслати документи поштою за адресою: пр. Поля, 1, м. Дніпро, 49004. Ще один варіант – надіслати відскановані папери на електронну адресу zverngrom@adm.dp.gov.ua.  Необхідно надати:

  • заяву про надання матеріальної допомоги,
  • копію паспорту з відміткою про місце реєстрації
  • копію ІНН;
  • завірену копію виписки з медичної документації закладу, в якому людина проходила лікування СОVID-19;
  • виписку із банку про банківські реквізити для перерахування коштів.

З питаннями щодо матеріальної допомоги керівники медзакладів можуть звертатися до департаменту охорони здоров’я ОДА за тел. 056 742 87 62.

Дякую!

Тепер редактори знають.