Новости Политика

Гучний скандал розгорівся в обласному онкодиспансері Дніпра (КП ДОКОД).

Гучний скандал розгорівся в обласному онкодиспансері Дніпра

В обласному онкодиспансері Дніпра (КП ДОКОД), поважні лікарі наважилися критикувати рішення керівництва і вони кричущі:

– масове звільнення провідних фахівців
– мед персоналу лікарні — не сплачують за понаднормову роботу
– генеральна директорка ДОКОД та її заступники вимагають підписувати фінансові документи (графіки, табелі), що не відповідають дійсності.

А також незрозумілим залишається, чому із початком війни в нашій країні, коли персонал інших медзакладів м. Дніпро буквально падав з ніг від напливу пацієнтів, лікарню по вул. Гавриленка закрили на цілих шість (!) місяців?
Лікарям не дали можливості заробити гроші для себе і своїх родин – відправили у відпустки – за свій рахунок.

“Не дали допомогти громадянам – ми могли надавати допомогу пораненим та ВПО”, – говорять лікарі онкодиспансеру.

Друзі, колеги, всі, хто відгукнувся на попередній пост – щиро вдячний тим, хто відреагував. Відверто кажучи, не очікував… Пост був виключно особистим, емоційним, спричинений подіями в нашій лікарні.
Вдячний за коментарі об’єктивні та не дуже… Вдячний тим, хто не захотів шукати собі проблем та публічно реагувати, але написали в «директ», зателефонували, підійшли особисто!
Утім, після того, як я опублікував цей пост на ФБ, а ще звернувся до Дніпропетровська обласна державна адміністрація (і не тільки), з проханням на офіційному рівні розібратися з наявними проблемами нашого лікувального закладу, генеральна директорка Дніпропетровського обласного онкологічного диспансеру (КП ДОКОД) викликала мене на трибуну – з вимогою «висловити свої претензії колективу», можливо, намагаючись налаштувати колег проти мене. Вона хотіла, аби я розповів, що саме мене “турбує” і чому насмілився публічно говорити про проблеми в лікарні.
Вважаю за доцільне висвітлити ці питання і тут. І ці питання НЕ стосуються колективу, а лише окремих рішень нашого керівництва.
– Так, мене цікавить, на яких підставах звільнили мого колегу – провідного фахівця, хірурга, лікаря з багаторічним стажем і хорошими показниками роботи Хоменка А.?
– На яких підставах звільнили старшу медичну сестру хірургічного відділення – спеціаліста з 2-ма вищими освітами та безперервним стажем роботи в ДОКОД?
– Не менш важливе питання: чому із початком війни в країні, коли персонал інших медзакладів м. Дніпро буквально падав з ніг від напливу пацієнтів, нашу лікарню по вул. Гавриленка закрили на цілих шість (!) місяців?
Нам не дали можливості заробити гроші для себе і своїх родин – відправили у відпустки – за свій рахунок. Не дали допомогти громадянам – ми могли надавати допомогу пораненим та ВПО. Але ж ні…
Лікарню відкрили лише за півроку, так і не пояснивши, чому медперсонал був «в простої» стільки часу.
– Чому нам – мед персоналу лікарні – не сплачують за понаднормову роботу? Лікарі, медичні та молодші сестри не отримують доплату за роботу вночі, після закінчення робочого часу та у вихидні.
– Чому генеральна директорка ДОКОД та її заступники вимагають підписувати фінансові документи (графіки, табелі), що не відповідають дійсності?
Так, я ставлю ці питання. І маю право отримати відповідь. Нехай навіть це звернення і не принесе мені ніякої користі, а навпаки… Тим не менш, сподіваюсь, воно стримає керівництво від ухвалення рішень, що шкодять пацієнтам, працівникам і закладу загалом.
Адже КП «ДОКОД» ДОР – це КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, а не приватна структура, заклад, що «належить» кожному жителю міста, області чи навіть України – громаді. Тож, власником цього закладу фактично є комуна (громада) – а не керівництво КП.
Їм лише ДОВІРИЛИ керувати цим закладом. І ця довіра потроху зникає…
P.S. Щодо героя попередньго посту Анатолий Хоменко, вже після його звільнення 02.05.2023, догану, виписану йому керівництвом ДОКОД, суд визнав незаконною (наказ №141 від 19.09.22 КП “ДОКОД” ДОР).
Хоменко А. таки без-доганний))))
З повагою,
Дмитро КОРЕНЮК

Дякую!

Тепер редактори знають.