Новости

ХТО ТАКИЙ ІВАН ЖАДАН, ЯКОГО АГРООЛІГАРХ ВАДИМ НЕСТЕРЕНКО ВСУНУВ У СПИСОК КАНДИДАТІВ В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ПО 38-МУ ОКРУГУ?

     ХТО ТАКИЙ ІВАН ОЛЕГОВИЧ ЖАДАН, ЯКОГО АГРООЛІГАРХ-РЕЙДЕР ВАДИМ ГРИГОРОВИЧ  НЕСТЕРЕНКО , ВСУНУВ ДО СПИСОКУ КАНДИДАТІВ В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ПО 38-МУ ОКРУГУ ВІД ПОЛІТИЧНОЇ СИЛИ “ГОЛОС”?

ІВАН ОЛЕГОВИЧ ЖАДАН

Картинки по запросу фото жадан иван новомосковск

Іван Жадан,   Горошко С. (секретар ради) ,  Дзегарницька Ксенія 

Картинки по запросу фото жадан иван новомосковск

                  У  Новомосковську ЗМІ — просто суцільне лихо. Іноді про якусь подію ЗМІ пишуть діаметрально протилежне. Як у цьому розібратися запитаєте ви? Щоб скласти власне судження, треба мати на увазі ряд суттєвих моментів, про які піде зараз мова .
З друкованими виданнями простіше. Там все зрозуміло — вони офіційно зареєстровані, тобто мають у загальнодоступному режимі авторів, властників, редакторів, до яких можна за неправдиву публікацію пред’явити претензії, подати до суду. Працівники ,будь якої редакцій офіційно оформлені, отримують зарплату «по-білому», платять податки та несуть відповідальність. 
                З газетою «Твій рідний край» яка належить нардепу Нестеренко теж все зрозуміло: чия вона і хто її утримує. Це приблизно як газета «Новомосковськ сьогодні» — прийшла свого часу з Морозом і пішла з Морозом та більше цю газету у Новомосковську не згнадують. Події в місті розвиваються так, що і з газетою «Твій рідний край» буде те саме. Показовою є назва матеріалу, розміщеного в жовтневому випуску газети «Твій рідний край»: «На таких, як Нестеренко, молитися треба».

Без коментарів.

                  Значно цікавішою є ситуація з електронними ЗМІ особисто у Новомосковську. Вони є, але їх… немає! Справа в тому, що чинне законодавство України не містить визначення поняття «Засоби масової інформації в мережі Інтернет». Немає жодного нормативно-правового акту, який би визначав їх статус, порядок створення та засади діяльності. 
                  Щоб утримувати як кажуть професійно вести сайт, веб-сторінку чи блог в соцмережах, треба мати уміння, купу вільного часу, а ще – відповідне приладдя, щоб бувати на важливих заходах, робити фото- і відеозйомку, а потім викладати усе це в мережу зі своїми коментарями.
Ці Інтернет-активісти отримують гроші за свою роботу? – резонно запитаєте ви. Ні. Принаймні, офіційно. Усі – безробітні! Наприклад, редактор електронної «Полезной газеты Новомосковска» Андрій Володимирович Александрович як депутат міської ради мав би щорічно подавати декларацію про доходи.

Не подає — доходів немає. На що тоді живе, як утримує сім’ю? За які гроши відпочиває з кожного року на морі?
                 

Картинки по запросу фото жадан иван новомосковск

            Тіньове фінансування за рахунок коштів, вкрадених у громади Новомосковська, — ось на чому зазвичай тримаються сайти, пов’язані з владою, а точніше с народни депутатом України від БПП Вадимом Нестеренко.
Зазначимо, що Новомосковська влада заявила про наміри з 1 жовтня боротися із зарплатами в конвертах. Цікаво, чи почнуть вони із себе? Результат буде такий же, як і у боротьбі з неплатниками за опалення: найбільш злісними з них виявилися працівники виконкому, робітники підприємств яки належать нардепу.
               

                     Що стосується Інтернет-сторінок Новомосковська чи різноманітних блогів у соцмережах, то тут взагалі – повний ХАОС. Особливо багато їх розвелося в останні роки, після появи Вадима Нестеренка у 38-му виборчомиу окрузі і з-під більшості з них так чи інакше «стирчать вуха» Вадима Нестеренка, міських керівників чи пов’язаних з ними осіб. Стверджують, що навіть улюбленець міської влади — фірма ООО«Стройінвест» Дениса Островського — фінансує інтернет сайти  www.nmsk.online, www.samara.dp.ua, на ціх сайтах Островський готує підґрунтя на наступні місцеві вибори, теж хоче мати своїх людей у владі.
                  Тон у відбілюванні місцевої влади задає Інтернет-сторінка “Новомосковская жизнь”, яку веде особисто Ксенія Білоус-Дзегарницька. Це колишній службовець виконкому, вона при мері Сергії Морозі кілька років працювала в його прес-службі – ходила за ним з фотоапаратом, після тяжкий зустрічей мера она надавала послуги інтимні послуги. Після невдалих для Сергія Мороза виборів вона раптом звільнилася і почала вести сайт Дмитра Глущенко.
                 Практично одночасно зі зміною мера Мороза зник і друкований варіант газети «Новомосковськ сьогодні», а в Інтернеті з’явилося електронне видання з такою ж назвою. Бо обісяний мер Сергій Мороз прилаштувався у владі – екс-мера-п’яничку включили до складу виконкому, він тепер — член команди нардепа Вадима Нестеренка. Бригада вийшла ще та! Електронний варіант газети «Новомосковськ сьогодні» веде така собі Света Жданова яка теж побувала у мера-п’янички обиймах.
                 Дівчатка надзвичайно активні і старанно оспівують успіхи міської влади яку створив Нестеренко. Сюжети їхніх публікацій укладаються в єдину формулу: населення Новомосковська повинно молитися на міських чиновників яки є командою Нестеренка, депутатів, яки на зарплаті у Нестеренка, бо вони денно і нощно працюють виключно для людей.
Але зверніть увагу, скільки журналістських розслідувань за фактами владних зловживань за останні роки було опубліковано на інтернет сайтах www.gorozhanin.dp.ua, www.nasamari.dp.ua,www.nmsk.biz.ua. І жодне (!) з них не було навіть згадане у зазначених Інтернет-виданнях. Бо не для того вони створені були за гроши нардепа! Навпаки, після кожної публікації в Інтернеті з’являється купа лайна на сайти яки проводили рослідування.
Показово також, що поки депутатська більшість у міськраді не почала між собою гризтися, про оборудки Партії Зелених Романа Лебедєва на цих веб-сторінках  Нестеренковских сайтах ” Полезная газета Новомосковска” , ” Новомосковск онлайн”и “Самара” не було промовлено ні слова. Але як тільки боси дали команду «фас» на Романа Лебедєва – понеслося!
                  Звична практика: на веб-сторінках коментувати свої ж публікації під вигаданими іменами. Так створюється враження, що написане підтримують читачі, а отже, формується громадська думка на перший погляд. Така, яка потрібна «босу-нардепу». Уважний користувач соцмереж помітив, що прізвища цих «коментаторів», що перебувають в захопленні від дій влади, — одні й ті самі Света Жданова, Ксения Білоус-Дзегарницкая и т.д..
«Вы гляньте, гляньте на этого активиста!» — вигукував Антон Семенович Шпак у відомій комедії. За рахунок чого живуть наші Інтернет-активісти, хто їх фінансує? Здогадатися не важко. Як приклад, Ксенія Білоус-Дзегарницька,Іван Жадан, Света Жданова, Анастасія Грановська (Пиріг). Офіційно ніде не працює, але якось виживає, їздять витпуску витрачають гроши. Відносини з владою приховати не можна – навіть Вадим Нестеренко звертається до Білоус-Дзегарницької як до рідної: «Ксюша», це натякає на те що вона Вадиму Григоровичу теж надавала інтимні послуги. А виконком свій план роботи на тиждень публікує не на сайті міськради, а на сторінці у Ксенії Білоу-Дзегарницької!
                Влада використовує дівчинку Ксюшу і як засіб в інших політичних проектах. Так, заартачилися кілька сіл, які «бос» хотів бачити під своїм управлінням. А їх жителі надумали створити окрему від новомосковських безпредєльщиків Піщанську громаду, оголосили вибори. Шляхом політичного шахрайства від участі у виборах був усунутий головний претендент на посаду голови громади Микола Мазниця, і люди швидко визначилися з іншим кандидатом, який не має відношення до команди агро-олігарха. 
                Але щоб відібрати у молодого кандидата Дмитра Лисичкіна голоси і розпорошити їх, в Піщанку запускають нардеп Нестеренко свого кандидата на голову громади — таку ж за віком скандальну хвойду Ксюшу Білоус-Дзегарницьку. В допомогу дають Ваню Жадана – ще одного провладного «активіста» — Івана Олеговича Жадана. Парочка об’їжджала і обходила села вулиця за вулицею, обіцяли те що на вуха не натягнеш. Та тамтешній люд розкусив одразу, хто вони такі і від кого ці солодка парочка. Результат – провал операції «Ксюша-юбочка из плюша». Тепер вона регулярно поливає лайном обрану владу Піщанки буває на сесіях, на яки її привозить автомобиль нардепа Вадима Нестеренка. 
Або ще один приклад ми вам наведем. Владі знадобилося відвести від себе народний гнів під час «водної кризи» яку штучно створила команда Партії Зелених Романа Лебедєва . І мітинг обурених городян очолюють… ті самі Ваня і Ксюша! І ведуть людей не під приймальню народного депутата від БПП Вадима Нестеренка, не під кабінет в.о. мера Сергія Горошка, а до водоканалу. Артистизму виступів Вані Жаданупід час мітингу міг позаздрити будь-який актор.

На данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается

На данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается

                  Та й до складу комісії, яка проводила розслідування причин, що призвели до відключення у місті Новомосковськ води, крім працівників водоканалу  підконтрольних  нардепу увійшли здогадуєтесь хто? Правильно, Ваня Жадан і Ксюша Білоус-Дзегарницька. Винними призначили всіх, крім керівництва міста яки кируеє місто завдяки нардепу  Вадиму Нестеренко. Ну прямо як зі злочинністю: кілера вбили, а про замовника забули!

З телекомпанією  ТРК«Самарь» все давно ясно: готуючись до місцевих виборів 2015 року, нинішні депутати методично захоплювали інформаційний простір. У 2013 році віджали ТРК «Самарь» у її законного власника – Віталія Постерначука за допомогою Вадима Нестеренка, і зараз у власниках (60%), а властником  значиться депутат міської ради Юрій Вишневський — директор 11-го хлібозаводу. То кому ж з телеекрана співатимуть оди?
Захопили і левову частку зовнішньої реклами у місті – для цього створили фірму «Самарь Медіа», у віданні якої білборди, сітілайти, а також електронне коло у центрі. Керівником «Самарь Медіа» є теж людина нардепа Вадима Нестеренка – він одночасно є директором і агропідприємства «Чумаки». Створили справжні імперії — і аграрну, і інформаційну!
Хто фінансує Інтернет-активістів, вони не кажуть — секрет. Та чи такий уже секрет?
                   Певного інформаційного нейтралітету дотримується поки що сайт 0569.com.ua – це складова частина всеукраїнської мережі міських сайтів, але вони теж працювали і праціют на Нестеренка та його команду.
Ось так і живемо — під загрозою повної інформаційної окупації. Утримувані владою газети і Інтернет-ресурси висвітлюють міське життя так, як вигідно Вадиму Нестеренко та його оточенню , часто видаючи чорне за біле. Щоб розібратися у засиллі інформації, треба думати та аналізувати.

Все-таки мав рацію відомий філософ Іммануїл Кант, коли стверджував: «Не чужі думки треба заучувати, а мислити самостійно».

                    І щодо цих фотографій з газети «Твій рідний край». Ця газета на титульних сторінках піарить Ксенію Білоус-Дзегарницьку і Івана Жадана. Дійсно браво! Немає сумнівів, що їх будуть проштовхувати на місцевих виборах 2020 року як нове покоління молодіжних лідерів підконтрольних Вадиму Нестеренко. Нинішні депутати фактично приречені, тому їх спробують замінити на нові обличчя і більш підконтрольних. Та чи такими вже новими вони виявляться? За мотузочки смикати їх буде той самий режисер Вадим Нестеренко.

                Ваня Жадан – кандидат в народні депутати. Смішно!

Це такий же кандидат, як і Ксюша — голова Піщанської ОТГ – аби лише відібрати хоч трішечки голосів у молоді. Бо молодь – явно не електорат Вадима Нестеренка, вона точно голосуватиме не за нього, молодь не закидаєш макаронами і вона більш обізнана у махінаціях агроолігарха.

Тому молодь Новомосковщини для Нестеренка – небезпека!
За добросовісне виконання вказівок хазяїна Ваню Жадана не так давно прилаштували на бюджетну посаду – директором такої організації як «Спорт для всіх». Чим займається – одному йому відомо. Але цілодобово сидить у Фейсбуці, пише хвалебні оди міській владі та хазяїну.

Можливо, це і є суть його роботи? А зарплату отримує (і немалу) з наших податків.

ЩЕ ХОТІЛОСЬ БИ ЗАЗНАЧИТИ ЩО ЗАСТАВА ДЛЯ КАНДИДАТА В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ КОШТУЄ МАЙЖЕ 43 ТИС.ГРН!!!

А ЩЕ Ж ТРЕБА ВЕСТИ ПРЕДВИБОРЧЮ АГІТАЦІЮ, ЗУСТРІЧИ З ВИБОРЦЯМИ , ХОЧЬ ЯКУСЬ НАГДЯДНУ АГІТАЦІЮ І ЦЕ МІНІМУМ ЩО ТРЕБА…ГРОШИ

НОГАМИ НЕ НАБІГАЄСЯ!

ПІЗНІШЕ ПОДИВИМОСЬ НА ДЕКЛАРАЦІЮ ЖАДАНА ІВАНА ЗВІДКИ ГРОШІ??

Дякую!

Тепер редактори знають.