Новости Политика

«Громадський контроль» Дніпра вимагає, щоб Валентин Резніченко не тікав, а прозвітував. 

В минулу п’ятницю Дніпропетровська обласна рада прийняла заяву  Валентина Резніченка про складання своїх повноважень як депутата обласної ради. Але, голова ГО “Громадський контроль” Дніпра Денис Селін повідомив у себе на сторінки соцмережі Facebook, що Громконтроль подає заяву до суду, щоб призупинити рішення про складання депутатства Резніченком (Справа: N19зп-23/160).

З урахуванням того, що таке рішення резніченко прийняв в четверг і майже одразу як президент та КМУ заборонив виїжджати депутатам з країни, це було дивно. Схоже хтось зібрався поїхати з України”, – пише голова Громконтролю Селін.

Активісти ГО “Громадського контролю” вважає, що спочатку скандальний ексочільник Валентин Резніченко повинен прозвітувати про 10 млрд грн перед громадою та депутатами, які надійшли за 3 роки фірмі його дівчини Яни Хланти.

https://www.radiosvoboda.org/a/news-skhemy-velyke-budivnytstvo-dnipropetrovshchyna/32111820.html

“Особливо про 1,5 млрд грн цій же фірмі під час війни, та прозвіту як депутат, що він зробив та чому перший номер партії Пропозиція вирішив скласти мандат. Вірогідність, що суд стане на наш бік невелика, але ми спробуємо. Наразі тільки резонанс допомогає суддям притримуватись закону. Якщо Резніченко виїде з країні відповідальність за це буде нести Лукашук та інші 92 депутати облради які дозволили з порушенням закону скласти йому мандат. P.S. Пізніше розпишемо як під час війни обласна рада хоче залити кошти до фірм Дубінських, Кошляків та інших схематозників”, – пише Деніс Селін.

Нагадаємо читачам, що 3 лютого поточного року на 15 сесії обласної ради колишнього голову Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка звільнили від депутатських повноважень на підставі його власноручної заяви. Рішення підтримали 92 депутати, один  – «проти», четверо утрималися.

 

Дякую!

Тепер редактори знають.