Новости Политика

Голова Індустріального суду Дніпра Шофаренко оголошує вироки «Імʼям України».

Голова Індустріального районного суду Дніпропетровська Юрій Федорович Шофаренко досі володіє маєтком 186 кв.м. в Сімферополі. Продовжує підтримувати стосунки з суддєю-колаборантом Чернобуком. Останній присягав на вірність РФ, агітував колег виносити рішення на користь Росії.

 

Голова Індустріального суду Дніпра Шофаренко оголошує вироки «Імʼям України»

 

Шофаренко відомий на Дніпропетровщині  суддя-корупціонер. В кожного адвоката є прайс на «рішення під ключ» від голови Індустріального суду. Саме це забезпечує заможне життя судді. Три Тойоти свідчать про це. Ділянка 900 кв. м. в Підгородному – теж не маленький город під цибулю з огірками.

До Вищої ради правосуддя 2 січня 2019 року надійшла дисциплінарна скарга голови Індустріального районного суду міста Дніпропетровська Шофаренка Ю.Ф.

https://ua.krymr.com/a/khto-sudyv-ukrainskykh-moriakiv-u-krymu/29920922.html

ЧИТАЙТЕ Анатомія повалення конституційного ладу в указах по «судді» Шофаренку

Дружба з міською владою дає свої дивіденди — Філатовські «патріоти» допомогли Шофаренко очолити Індустріальний суд.

Автор: Андрій Бут

Редакція не несе відповідальності за матеріал, автор матеріалу вказаний, посилання теж зазначене, на момент розміщення на прохання автора, матеріал не видалений, претензій з боку вказаних осіб не зазначено, соцмережа Facebook матеріал автора Андрія Бут, не видалила і жодних претензій до матеріалу немає.

Дякую!

Тепер редактори знають.