Новости

Губернатор Дніпропетровщини особисто скасував створення скандальної розірваної навпіл ОТГ по плану нардепа Нестеренка

Кілька місяців мешканці населенних пунктів, які мали б об’єднатися в ОТГ, протестують проти против об’єднаня по плану колишнього нардепа Вадима Нестеренко

Новий голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Бондаренко видав особисте розпорядження, яке скасовує створення Вільненською, Василівською, Мар’янівською, Миколаївською, Попасненською і Новостепанівською сільськими радами Новомосковського району Дніпропетровської області ОТГ.

“Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації  від 16.10.2019 № Р-575/0/3-19 “Про затвердження висновку щодо відповідності проектів рішень про добровільне об’єднання територіальних громад Конституції України та законам України””, – йдеться у документі.

У документі, який скасовується, був схвальний висновок на створення ОТГ яке планував для себе зробить народний депутат України від “БПП” Вадим Нестеренко .  Населенні пункти, які мали утворити громаду, не мають спільних кордонів через відмову Губінихи увійти до її складу.

Сам факт створення ОТГ викликав обурення у мешканців більшості сіл які Нестеренко та його оточення заганяли до ОТГ. Так, 3 вересня депутати Миколаївської сільської ради проголосували проти надання згоди про приєднання до громади із центром у с. Вільне, а вже 11 вересня – “за” таке приєднання та зохотило приєднатся до міста Новомосковськ як и планував Нестеренко.

Зараз, як кажуть все стало на свої місця післа скасування висновка підготовленного оточенням Нестеренка.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.