Новости

Громадська зрада при ДОДА!

Історія про те, як формують громадську раду при Дніпропетровській обласній державній адміністрації.

Нашій громадській організації «Новомосковськ-наше місто» запропонували прийняти участь у виборах до громадської ради при Дніпропетровській ОДА та подати документи представнику, щоб взяти участь в установчих зборах ради.

Порадившись з учасниками нашої організації ми прийняли спільне рішення, що будемо приймати участь у виборах до громадської ради та подамо необхідні документи, що ми і зробили.

Через деякий час ми випадково взнали, що установчі збори, на яких пройде  голосування та обрання представників до громадської ради при Дніпропетровській ОДА, відбудуться 07.12.2019 р. об 11-00.

Звертаю вашу увагу, ми взнали випадково, нам ніхто не повідомив, а тем більше, ніхто не зателефонував і не запросив.

Пізніше мені стало відомо від колег, які керують іншими громадськими організаціями, що їм теж ніхто не повідомляв і вони випадково взнали про установчі збори та самі приїхали, щоб взяти участь.

Зайшовши до зали на першому поверху Дніпропетровської державної адміністрації я побачив багато знайомих, які очолюють різні громадські організації, також там були й ті громадські організації, які постійно «сидять при владі» в громадській раді.

Представників цих громадських організацій я пам’ятаю ще з часів помаранчевої революції, вони при кожній владі сидять в громадській раді та голосують так, як їм ця влада вкаже.

На перших хвилинах засідання від колег я дізнався, що існують декілька кланів, створених з різних громадських організацій. Ці клани домовляються між собою й потім голосують згідно домовленостей, щоб тільки вони потрапили до громадської ради, а інші організації брали участь у виборах для демонстрації так званої демократії.

Хочу відразу ж сказати, що установчі збори збирала так звана «ініціативна група осіб», яка після обрання голови, секретаря та лічильної комісії припинила свою роботу, але тільки для присутніх.

Насправді ця група продовжувала працювати в залі з такими як я, вони роздавали списки новеньким та показували в списках за кого потрібно голосувати та кого потрібно обирати.

Мені також чоловік з цієї групи дав список, а коли я запитав, чому мене та моєї громадської організації в списках немає, він мені відповів, що зараз виправимо та ви будете, тільки спершу голосуйте по списку.

Далі до мене підійшов мій знайомій, представник так званого «клану не з команди нового губернатора» та запропонував проголосувати за їх людей, а натомість вони свої голоси віддадуть за мене та мою організацію, й також дав мені список осіб.

Я записав відео на свій мобільний телефон та розмістив його у себе на каналі YouTube (по посиланню ви зможете подивитися й вам стане все зрозуміло)

Отримавши два списки, а через деякий час мені стало відомо, що є ще один список, я проголосував бюлетенем для голосування та, не чекаючи результатів виборів, поїхав додому, розуміючи, що мене та подібних мені новачків клани використали у своїй політичній грі.

Забув вам сказати, що першій список, який мені надали від ініціативної групи, скоріше за все був сформований з представників громадських організацій, які приближенні до діючого губернатора.

Другий список був сформований з тих, хто постійно знаходиться при любій владі.  А третій, як мені повідомив один знайомий, з людей які планували вибивати від влади преференції та кошти для своїх організацій.

Через декілька днів з’ясувалось, що до громадської ради при Дніпропетровській ОДА пройшли ті громадські організації, які були в списку ініціативної групи, тобто підконтрольні новому губернатору та діючій владі.

А мене та таких як я, новеньких, просто використали в голосуванні для того, щоб пройти до ради та набрати потрібну кількість голосів.

Я це написав для того, щоб люди та керівники громадських організацій знали, що нова влада тягне тільки своїх людей для того, щоб вони були підконтрольні та голосували й приймали потрібні рішення.

А що до мене, так я зробив певні висновки, розуміючи, що з владою в азартні ігри не грають.

Костнятин Пузирь

 

 

 

Дякую!

Тепер редактори знають.