Новости

Гончарук: Середа традиційно — день засідання

Отже сьогодні ми:

 Виділили 1,2 млрд гривень для термомодернізації будинків — це більше 2 тис утеплених будинків, в яких зменшаться втрати на тепло від 20% до 50%.

 Виділили гроші на 822 патрульні машини — у 30 маленьких міст та селищ України, для близько 28 мільйонів громадян зросте швидкість реагування поліції на виклики.

 Прийняли рішення про залучення 450 млн євро кредиту від ЄІБ на будівництво українських доріг. Мова йде, зокрема, про два масштабні проекти — об’їзна дорога біля Львова та капітальний ремонт ділянок міжнародної траси Київ – Одеса.

Плюс заборонили ввезення в Україну залізничних вагонів з РФ з 20 листопада 2019 року, а не 1 березня 2020, як передбачалось раніше.

І включили Миколаївський бронетанковий завод до об’єктів державної власності, які не підлягають приватизації через стратегічне значення для економіки і безпеки України.

+ Традиційно схвалили низку кадрових рішень та оголосили переможців конкурсів на посади Голови Національного агентства з питань державної служби та Голови Державної служби геології та надр.

Працюємо!
Не перемикайтесь!

Дякую!

Тепер редактори знають.