Новости Политика

Голова Новомосковської райради Сергій Храпов був присутнім на зустрічі зі своїм вищим партійним керівництвом

До міста Новомосковська нещодавно здійснив робочий візит Геннадій Гуфман, голова обласного осередку партії «Опозиційна платформа — За життя». На цій зустрічі також був присутній голова Новомосковської райради Сергій Храпов, який став членом партії одразу після виборів у жовтні 2020 року. Як молодий член партії Сергій Храпов намагався усіляко здивувати своєю відданістю високе партійне керівництво.
Перебуваючи на своїй посаді Сергію Храпову немає чого розповісти про досягнення. Всі дії молодого очільника району були вимушеними та під тиском розчарованого населення. Тому Сергій Храпов почав обіцяти партійному керівництву, що партія отримає дуже широку підтримку та впізнаванність на Новомосковщині.
Одним із таких шляхів збільшення впізнаванності стане розпилювання мільйонного перевиконання районного бюджету на потреби політичної партії. Для цього голова райради Сергій Храпов буде намагатися задовольнити всі партійні направлення роботи коштом платників податків. Незабаром він буде пропонувати внесення змін до всіх бюджетних програм де можна профінансувати за бюджетні кошти піар політичної сили членом якої він є.
Мешканці району зможуть дізнатись, чи пішли на цю авантюру депутати районної ради лише за результатами голосування на сесії. Все ж є сподівання, що вирішення нагальних проблем мешканців буде пріоритетнішім за фінансування партійного піару.

Дякую!

Тепер редактори знають.