Новости

ГОЛОВА НОВОМОСКОВСЬКОГО СУДУ ЛИЛА В.Н. ОТРИМУЄ ВЗЯТКИ ТА ГРОШИМА ЗАПЛЮЩУЄ ОЧІ ПІДЛЕГЛИМ СУДДЯМ, ВИПУСКАЄ З ПІД ВАРТИ ОБВИНУВАЧЕНИХ В РОЗБОЯХ ПІД ЦІЛОДОБОВИЙ ДОМАШНІЙ АРЕШТ ЗА МІСЦЕМ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ДОЗВОЛЯЄ ЇМ РОЗГУЛЮВАТИ ПО МІСТУ

ГОЛОВА НОВОМОСКОВСЬКОГО СУДУ ЛИЛА В.Н. ОТРИМУЄ ВЗЯТКИ ТА ГРОШИМА ЗАПЛЮЩУЄ ОЧІ ПІДЛЕГЛИМ СУДДЯМ, ВИПУСКАЄ З ПІД ВАРТИ ОБВИНУВАЧЕНИХ В РОЗБОЯХ ПІД ЦІЛОДОБОВИЙ ДОМАШНІЙ АРЕШТ ЗА МІСЦЕМ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ДОЗВОЛЯЄ ЇМ РОЗГУЛЮВАТИ ПО МІСТУ

ВИНИКАЄ ЄДИНЕ ПИТАННЯ:

Скільки необхідно заплатити хабара голові Новомосковського суду Лилі В.М?

(По інформації його «клієнтів»: від 10 000 доларів США починає розмову.

Переговори проводить Лила у спеціальній кімнаті суду, де стоїть станок для перевірки та перерахунку доларів США або Євро, іншу валюту не бере. Це полегшує його щоденний нелегкий труд, т.я. клієнтів забагато, а руками довго та важко пераховувати готівку. Іноді видаються деньки, коли під вищевказаним кабінетом стоїть черга. І бідному голові суду, щоб роздати квитки треба користуватись рахунковою машинкою.)

Для прикладу, як працюють «білети», приводимо Вам наступну свіжу справу:

10 червня 2019 року колегія суддів Новомосковського суду у складі: суддів Олійника А.В., Лили В.М., Крохмалюк І.П.: прийняли до розгляду кримінальне провадження №12018040420000275 (Справа №183/3493/19),

яке одразу запахло грошима, адже у справі 4 потерпілих, яких жорстоко з насиллям пограбували обвинувачені по справі, грабував у тому числі «клієнт Лили» Ілющенко Т.О,

(колишній «старший лейтенант міліції», судимий: у 2017 році за незаконну вогнепальну зброю.)

 Без оплаченого квитка, тобто на голодний шлунок, вказана колегія суддів, продовжила тримання під вартою Ілющенку Т.О.

 Але, після походу представників розбійника до вищевказаного судового спец.кабінету, після придбання «білету»:

 – 21 листопада 2019 року вказана колегія суддів випустила розбійника під цілодобовий домашній арешт.

 ДОРЕЧИ Ілющенко Т.О., повинен сидіти 15 років з конфіскацією усього майна.

Тобто, на думку адвокатів не маючи жодної правової підстави, окрім придбаного квитка – голова суду Лила В.М. спокійно випустив розбійника на волю.

А щоб розбійник міг впливати на потерпілих та свідків,

за додатковий «квиток»,

голова суду Лила В.М. дозволив розбійнику гуляти містом у будь-який час.

Обвинувачений Ілющенко тапер відчуває себе упевнено, спокійно розгулює по місту Новомосковську та місту Дніпро, та не зважає на те, що повинен цілодобово не залишати житло за адресою: м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 10А/3 «БЕЗ ДОЗВОЛУ СУДУ».

 

  • Розпочинаючи з 22.11.2019 року, не скриваючись, кожного дня знаходиться у СК «Арена» та займається спортом за адресою: м. Дніпро, вул. Калинова, 87р.
  • 01.2020 року з’являється за адресою: м. Дніпро, площа Европейська, 8а.
  • Майже кожного дня розпиває кофе у кофейні «Big Ben» напроти Міського управління поліції м. Дніпра, за адресою: м. Дніпро, Троїцька площа, 3.
  • 12.2019 року спокійно розгулює по місту Дніпро, а саме по вул. М. Горького.
  • Дуже часто відвідує McDonald`s у центрі міста (проспект Дмитра Яворницького), підстанція (проспект Гагаріна), ж/м Червоний Камінь.
  • Дуже часто відвідує центральний ринок м. Дніпра «Озерка» та інше.

ІЛЮЩЕНКО РОЗПОВІДАЄ УСІМ ЗНАЙОМИМ, ЩО НА НАСТУПНОМУ ЗАСІДАННІ ЙОМУ ЩЕ РАЗ ЗМІНЯТЬ ЗАПОБІЖНИЙ ЗАХІД НА НІЧНИЙ ДОМАШНІЙ АРЕШТ, ДЛЯ ЧОГО ВЖЕ КУПЛЕНО ЧЕРГОВИЙ КВИТОК У ГОЛОВИ СУДУ ЛИЛИ В.М.

 Виникає єдине питання: скільки необхідно заплатити хабара голові Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Лилі В.М. та суддям Олійнику А.В. і Крохмалюк І.П. за зміну запобіжного заходу з тримання під варту на цілодобовий домашній арешт та при цьому не знаходитись за адресою місця мешкання?

 Необхідно правоохоронним службам України, а саме: поліції, СБУ, ДБР, НАБУ та іншим службам перевірити дану інформацію шляхом перевірки камер вуличного спостереження «Безпечне місце» на підтвердження або спростування даного факту та провести опитування контролюючі органи поліції, яким чином вони перевіряють виконання судового рішення та знаходження Ілющенко Тараса Олексійовича за адресою місця мешкання?

Шановна громада міста, якщо у вас є аналогічні приклади з приводу таких дій голови Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Лили В.М., просимо вас звертатися письмово до редакції для проведення журналістського розслідування з подальшим опублікуванням у засобах масової інформації для інформування громади міста про корумпований суд.

Автор матераила Адвокат потерпілих Сулейманян Б.Р.

Дякую!

Тепер редактори знають.