Новости

Геращенко: До мене тільки- но підійшов Лещенко з текстом: “ти нормальная вообще? Ты что за х… в своем посте написала?

До мене тільки- но підійшов Лещенко з текстом: ” ти нормальная вообще? Ты что за х…** в своем посте написала? Ира, мне честно за тебя стыдно”.

Маю додати, що мені також соромно за Сергія. За постійну агресію , за нетерпимість до іншоі думки. Я точно ні з ким не маю узгоджувати тексти своіх постів на фб, друже Сергію . І мені соромно за цю непарламентську лексику . Це вже не вперше, коли Сергій вимагає від мене внести корективи в моі пости на моій приватній сторінці в фб.Сергію, друже, ти депутат, а не мій редактор. І да, в нас – свобода слова і висловлювань): Навіть після зняття недоторканості.

Да, чекаю від єврооптимістів і єврооптимісток засудження цієі лексики, вони ж в нас видатні моралізатори.Особливо від високоморальної Альони Шкрум хочеться почути засудження ” х…н**, можна пост написати на УП . Чи Сергію можна лаятися на колежанку?

РS. Вибачення від самого Сергія також сприйму , вважаю , це буде конструктивно і правильно.

А ось що Ірина Геращенко написала, що так розлютило Сергія Лещенка:

“Два тижні на місяць ми маємо сесійні тижні. По суті, 4 дні голосування – два вівтороки і четверги . Й щоразу ці дні планомірно зривають. То блокують трибуну, то мільйон поправок, за які не голосують навіть самі опозиційні фракції , то шашки, то дрони, то вирвані мікрофони, то ще щось. Сьогодні на погоджувальну забігли й ті, хто три попередні тижні взагалі не був в Раді , не голосував освітню реформу і закон, де РФ визначається країною- агресором. А це примчали. Як жовтенятапрочитали свої речівки, обов’язково вели стріми своїх виступів, як же без цього . Результат – зірвана погоджувальна, крик, ор, непристойний балаган, образи і перекрикування одне одного.

Я вимагаю так само негайно поставити в порядок денний законопроект змін регламенту роботи ВР. Бо це просто неподобство, коли депутати елементарно не працюють, коли роль комітетів нівельована, коли глави комітетів не отримали секунди слова озвучити бачення комітетів щодо порядку денного на погоджувальній, бо президію знову захопили стрімери.

Я вважаю першочерговим негайне збільшення повноважень комітету євроінтеграції, який зобов’язаний давати експертизу всім законопроектам на відповідність європейському законодавству. Ми всі обіцяли виборцям виконувати Угоду про асоціацію, в парламенті навіть рух є єврооптимістів. Але про єврошлях всі забули…..

Як депутат я завжди голосувала ( не горлапанила, а саме голосувала) за всі закони про зняття недоторканості, коли вони виносилися в залу, й по окремим депутатам, й загалом. Я за відкриті списки і за обов’язкову гендерну квоту там. Але нормально працювати має й цей парламент, а не лише наступний. І питання не лише в зміні виборчих правил, але й правил роботи, політичної культури. Це ненормально , що колеги місяцями не ходять на роботу, плутають роботу депутата і стрімера( я не бачила такого ані в залі ПАРЄ, ані в жодному європейському парламенті), планомірно зривають кожен день голосування, прикриваючись, що це вимагають люди. Люди делегували нас працювати. Вони вимагають від нас роботи- злагодженої, на благо кранїи. Вони виманають від нас європейськоі політичноі культури. І я впевнена, що дорослі, розумні, інтелектуальні і інтелігентні люди завжди можуть знайти компроміс, якщо хочуть. Якщо є бажання працювати на країну.” 

Фото Iryna Gerashchenko.

Фото Iryna Gerashchenko.
Фото Iryna Gerashchenko.
Фото Iryna Gerashchenko.
Фото Iryna Gerashchenko.
Iryna Gerashchenko

Дивиться також “Депутату від БПП Гончаренку влаштували гарячий прийом”:

Дякую!

Тепер редактори знають.