Новости

Філатов – це саме та людина, яка зараз потрібна місту.

  За останні роки керування Дніпром мер Філатов показав громаді міста, що він не боїться брати на себе відповідальність та йти у перед, попри скрутне становище як у державі, так і у місті.

 

 Підприємці міста неодноразово на собі відчували усі непопулярні й деколи безглузді рішення центральної влади, яка всебічно намагалась знищити малий бізнес у Дніпрі. Але на заваді безглуздим рішення центральної влади ставав мер Філатов, який стверджував, що наша держава не зможе існувати без малого бізнесу коштом якого зараз поповнюється казна держави.

І зараз, коли ми на порозі другого туру голосування за очільника міста Дніпра, ми повинні усвідомити, що Дніпро та дніпряни потребують очільника з досвідом, який не буде боятися брати на себе відповідальність та буде відстоювати права дніпровців та міста.

  Нас з вами очікують складні часи, МВФ позики державі не дає, малий бізнес на межі виживання, поповнювати державну казну скоро буде нікому та нічим, не кожен очільник зможе витримати таке навантаження, тем більш, якщо очільником стане нова людина у якої немає ні команди, ні банального досвіду в керування громадою та містом.

Керувати бізнесом – це не керувати містом! 

  Місто потребує фахівців у цьому напрямку, а простий бізнесмен навряд чи зможе керувати містом не зробивши багато помилок на першому етапі свого керування. 

  А у міста та у містян немає часу на експерименти, пересічним дніпрянам потрібно жити, а не виживати поки новий очільник буде експериментувати та навчатися керувати містом.

  Тому ми закликаємо мешканців славетного міста Дніпро прийти на виборчі дільниці та зробити вірний вибір, який стане запорукою подальшого розвитку міста.

Дякую!

Тепер редактори знають.