Новости Политика

Електронний кабінет військовозобов’язаного запрацює 18 травня – Катерина Чорногоренко

Електронний кабінет військовозобов'язаного запрацює 18 травня - Катерина Чорногоренко

Заступниця міністра оборони України Катерина Чорногоренко в ефірі «Радіо Свобода» заявила, що Електронний кабінет військовозобов’язаного запрацює 18 травня 2024 року.

За словами пані Чорногоренко, наразі застосунок перебуває на стадії розроблення. Після того, як його буде запущено, громадянам потрібно буде завантажити його на смартфон, авторизуватися і ввести дані.

«Для того, щоб оновити дані в е-кабінеті, потрібно буде завантажити мобільний додаток, авторизуватися та заповнити необхідні поля.
Застосунок можна буде завантажити в App Store і в Google Play Market.
Власне, з 18 травня, у військовозобов’язаних буде обов’язок зареєструвати свої дані, а саме — номер телефону, електронну пошту та фактичну адресу проживання у трьох доступних форматах — у ТЦК та СП, через ЦНАП або через електронний кабінет військовозобов’язаного»

Ми працюємо над тим, щоб у застосунку була доступна ця дуже проста та зручна функція — авторизуватися, заповнити ці три “поля” та отримати одразу інформацію з бази військовозобов’язаних”, — сказала заступниця міністра Катерина Чорногоренко.

Нагадаємо, що ВРУ (Верховна Рада України) намагається підвищити покарання за не оновлення даних чоловіків призовного віку в ТЦК. Народні обранці, які не йдуть на фронт захищати нашу державу, а такої їх близькі та рідні, пропонують підвищити штраф з 8500 грн до 25 500 грн.

 

Дякую!

Тепер редактори знають.