Новости Политика

Екс-очільник Дніпропетровщини Резниченко разом з оточенням випили 42 тисячі літрів олії 

Стали відомі нові цікаві факти, яких не бачили правоохоронці, або не хотіли бачити про кримінальну діяльності колишнього голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка «розкопав» політолог Іван Красіков.

«Увесь час Резніченко та його оточення, зокрема заступниця голови ОВА Ольга Горб нахабно та цинічно брехали, що не отримували гуманітарної допомоги. Звісно, згідно закону, отримувач та набувач гуманітарної допомоги – різні поняття. Отримувач допомоги передає її набувачеві, який, власне, її використовує.

То Дніпропетровська ОВА була, саме, набувачем гуманітарної допомоги.

Єдине питання: Горб з Резніченком та Орловим випили чи вилили ті 42 000 літрових пляшок соняшникового масла, закуплених за рахунок коштів платників податків Швейцарської Конфедерації та переданих ОВА Посольством Швейцарії в Україні?

Моє журналістське розслідування триває».

Журналісти Дніпропетровщини находити нові факти зловживання влади та крадіжки грошей з бюджету області та міста, але цього не бачили та не бачать з поліції та прокуратури, вони можуть тільки прикривали корумпованого екс-очільника Валентина Резніченка та і зараз не хочуть розслідувати те, що вже є.

Останні часом в Україні  журналісти замість правоохоронців проводять розслідування, шукають та встановлюють факт кримінальних злочинів, а поліція Дніпра потім розводять руками та кажуть, що нічого не знали та не бачили.

Якось так…..!

Дякую!

Тепер редактори знають.