Новости

ДВА ВІЙСЬКОВИХ МІСТЕЧКА ПОБЛИЗУ НОВОМОСКОВСЬКА ПОЗБАВИЛИСЬ ЗАКРИТОГО СТАТУСУ

Військові містечка поблизу Новомосковська смт. Черкаське та смт. Гвардійське в яких розташовані пункти постійної дислокації 93-ї ОМБр Холодний Яр та 25-ї Окремої повітрянодесантної Дніпропетровської бригади позбавились статусу «закритих військових містечок».

 

Про це повідомили в спільноті Гвардійської селищної ради соцмережі Фейсбук.

«Шановні друзі! Повідомляємо вам новину, яка дісталася дуже наполегливою, кропіткою та безкомпромісною боротьбою особливо останні 2 роки з Міністерством оборони України за попрані громадянські права мешканців військових містечок Черкаське та Гвардійське. Ціла серія судових позовів, на які витрачено купу часу та фінансів, неодноразові переговори з керівництвом МОУ та щільна переписка привела до результату!!!

На сьогодні є рішення Міністерства оборони України про зняття з наших населених пунктів статусу «закрите військове містечко». Що це рішення МОУ дає простим мешканцям? По-перше, ПРАВО НА БЕЗКОШТОВНУ ПРИВАТИЗАЦІЮ їх квартир. Тепер можна буде без звернень до суду, без втрат часу та немалих коштів отримати свою квартиру у власність. Після приватизації розпоряджатися житлом так, як підказують життєві сімейні обставини, а не так, як вкаже Міністерство оборони. Можна буде, нарешті, зняти з реєстрації всіх дітей і онуків, яких прописували на всяк випадок, та роками платили за це комірне. Наш план по виведенню з катастрофічного стану наших містечок у дії. Продовження обов’язково буде», – говориться у повідомленні.

Дякую!

Тепер редактори знають.