Новости

ДВА АПАРАТИ ШВЛ ЕТА ЧОТИРИ ЕЛЕКТРИЧНІ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ ЛІЖКА ОТРИМАЛА НОВОМОСКОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ВІД ГУБЕРНАТОРА О.БОНДАРЕНКА

Сучасне передове обладнання передав до медзакладу голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

– Із початку боротьби з коронавірусом ми забезпечуємо медиків Дніпропетровщини сучасним медичним обладнанням та засобами індивідуального захисту. Загалом з обласного бюджету на закупівлі вже витратили понад 131,4 млн грн. Зокрема, отримали 49 апаратів ШВЛ та 100 функціональних ліжок. Усе це розподіляємо госпітальними базами регіону, – зазначив він.


До відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії Новомосковська передали дихальні апарати ШВЛ американського бренду Oricare. Вартість кожного – 715 тис. грн.


– Апарати зібрані у Китаї, але за американською технологією. Вони дозволяють подавати кисень хворому впродовж декількох місяців. А ще, завдяки «штучному інтелекту», «підлаштуватися» під кожного пацієнта, – пояснив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Валерій Сердюк.


Також Новомосковський медзаклад отримав 4 електричні функціональні ліжка NITROCARE NITRO NB3350, які обладнані трьома моторами та протипролежневими матрацами.


– Протягом усього періоду боротьби з коронавірусом ми отримуємо від обласної влади медичне обладнання та засоби індивідуального захисту. Це – значна підмога для наших лікарів та пацієнтів. Дуже приємно, що нас не покинули, а продовжують підтримувати, – зазначила головна лікарка Новомосковської центральної міської лікарні Наталія Сіренко.

У лікарні міста Новомосковськ надають допомогу мешканцям міста, Новомосковського та Магдалинівського районів, зокрема, лікують хворих на COVID-19.

Зазначимо, що обладнання придбане обласним коштом, та разом з мером Новомосковська губернатор Дніпропетровщини передава потрібне для медиків обладнання.

Дякую!

Тепер редактори знають.