Новости Политика

“Довіра між владою і народом є критичною для перемоги”. – Віталій Шабунін

Довіра між владою і народом є критичною для перемоги

Головний експерт по корупції в Україні та Керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін вважає, що довіра між владою і народом є критичною для перемоги.

Президент України Володимир Зеленський добре це розуміє, – пише Віталій Шабунін, український громадський діяч у галузі боротьби з корупцією.

Але довіра може бути зруйнована через низку корупційних скандалів людей пов’язаних з владою, що сталися останнім часов в Україні. Наприклад, коли генпрокурор, блокує розслідування “дарування” 14-ти млн грн нардепці від “слуг”.

І не важливо, що ми через Антикорсуд все одно змусили генпрокурора зареєструвати провадження. Факт того, що Костін відмазував «слугу народу», вже вдарив по довірі до влади.

Та сама історія з головою Дніпропетровської ОВА, який вже під час війни злив 1,5 млрд грн фірмі своєї дуже-дуже близької подружки – фітнес-тренерки…

Та сама історія з позашляховиком від General Motors, який мав би воювати, а не возити пʼяту точку заступника голови ОП. Тим більше, що грошей на авто в Кирила Тимошенка більше ніж вистачає.

І таких історій починає вилазити все більше. Кілька чергових стануть публічними найближчим часом.

Тому, голова «Центру протидії корупції», звертається до окремих політиків: «чудити» далі буде не прийнятно, а президента просить розібратися.

Дякую!

Тепер редактори знають.