Новости

ДОРІГ В ЄЛИЗАВЕТІВЦІ ТУПО НЕМАЄ, А ДБР ЧОМУСЬ ПРОДОВЖУЄ ЖУВАТИ ШМАРКЛІ !!!

ЗАВТРА СІЛЬСЬКА РАДА В СУДОВОМУ ПОРЯДКУ БУДЕ САМОСТІЙНО ПСУВАТИ НАСТРІЙ ОБЛ ЖКП ТА ЕКС ГУБЕРНАТОРУ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ , ЗА ВСІ РОЗБИТІ ДОРОГИ В с.ЄЛИЗАВЕТІВКА, ЯКІ ПСУЮТЬ НАСТРІЙ СІЛЬСЬКОМУ ГОЛОВІ ТА ЙОГО ВИБОРЦЯМ 

Підготовче засідання вже призначили на 01 серпня 2019 року о 10:30. Засідання відбудеться у приміщенні Дніпропетровського окружного адміністративного суду за адресою: м.Дніпро, вул. Академіка Янгеля, 4, зала судових засідань №3 .

Категорія справи № 160/5045/19: Справа щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо; дорожнього руху, транспорту та перевезення пасажирів.

СУД УХВАЛИВ:

Прийняти позовну заяву Територіальної громади села Єлизаветівка в особі Єлизаветівської сільської ради Петриківського району Дніпропетровської області до Голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Резніченко Валентина Михайловича, до Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації про визнання протиправною бездіяльності та зобов`язання вчинити певні дії та відкрити провадження в адміністративній справі.

Справа буде слухатись за правилами загального позовного провадження.

Підготовче засідання призначити на 01 серпня 2019 року о 10:30. Засідання відбудеться у приміщенні Дніпропетровського окружного адміністративного суду за адресою: м.Дніпро, вул. Академіка Янгеля, 4, зала судових засідань №3 .

Справу розглядатиме суддя Єфанова О.В. одноособово.

Встановити відповідачу п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам статті 162 Кодексу адміністративного судочинства України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову.

Відповідно до вимог ч. 3 статті 162 Кодексу адміністративного судочинства України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 6 статті 162 Кодексу адміністративного судочинства України).

Відповідно до ч. 4 статті 159 Кодексу адміністративного судочинства України, неподання суб`єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову.

Встановити позивачу п`ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Встановити відповідачу п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Сторонам надати суду свої пропозиції відповідно до ст.173, ст.180 КАС України.

Копію ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі, відповідачам разом з ухвалою надіслати копію позовної заяви.

Особам, які беруть участь у справі, направити повістки про виклик до суду.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України – http://adm.dp.court.gov.ua/sud0470/gromadyanam/csz/.

Ухвала набирає законної сили в порядку статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена у строки встановлені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України окремо від рішення суду у випадку, передбаченому п.5 ч. 1 статті 294 Кодексу адміністративного судочинства України.

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи ухвала суду оскаржується до Третього апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд відповідно до підпункту 15.5 пункту 15 Розділу VII Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя О.В. Єфанова

P.S

ПЕРЕВАЖНА БІЛЬШІСТЬ АВТОШЛЯХІВ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ ВІДРЕМОНТОВАНА АДЕПТАМИ ШОКОЛАДНОЇ ДИКТАТУРИ АБО НА ПАПЕРІ, АБО У ФЕЙСБУЦІ!!!

Слабкі люди можуть лише терпіти або обурюватись у соцмережах, Сильні люди будуть душити цю наволочь усіма доступними способами 

Проїжджаючи по дорозі Т 04 14 через Єлизаветівку сильні люди викликають поліцію або тягнуть до суду балансоутримувачів, слабкі лише жаліються .

Максим Голосной

Дякую!

Тепер редактори знають.