Новости

ДО ВАШОЇ УВАГИ УНІКАЛЬНИЙ ДОСВІД ЯКОГО НЕ МАЄ, ТА НІКОЛИ НЕ БУДЕ МАТИ ЗЕ-КОМАНДА!!!

Прочитавши можете напхати пикою своїх керівників в цей текст

ПРОЛОГ

У 2015 році без будь якої політичої агітації , та будь яких обіцянок я вдруге обрався на посаду Єлизаветівського сільського голови. На той час це було звичайне село з бюджетом 3.5 мільонів грн, але в якому не горіли ліхтарі зовнішнього освітлення , сміття вивозилося місцевим населенням у пасадки та ліси, переважна більшість доріг які перебували на місцевому балансі були грунтовими , сніг вчасно не прибирався. тому як не було своєї снігоприбиральної техніки , не було якісного інтернету , тому такі слова як Wi-Fi та Cryptocurrency сприймалися місцевими як матюки. Не було відеоспостереження, нормальних зупинок громадського транспорту , новорічних прикрас для оздоблення центральної площі села , та найголовнішого – людського ставлення до потреб членів тергромади.

Дитячий садок, клуб, амбулаторія , бібліотека давним давно не бачили якісного ремонту. Жили собі люди тихо, по вуха у бурьянах, у сільраді розбазарювали землю, не задавали зайвих питань спритним ділкам, задовольняли всі забаганки прокуратури та СБУ , та співали улюблену пісню , ЩО ГРОШЕЙ НЕМА , жили м’яко кажучи як всі . (але на папері були чи не найбагатшим селом Петриківського району )

АЛЕ ТЕРПЕЦЬ УРВАВСЯ І МИ РАЗОМ З ОДНОДУМЦЯМИ ТА ОНОВЛЕНИМ ДЕПУТАТСЬКИМ КОРПУСОМ ПЕРЕВЕРНУЛИ ВСЕ ДО ГОРИ ДРИГОМ 

І ось у 2019 році не зважаючи на повну інформаційну та фінансову ізоляцію з боку району та області та постійни коники “псевдоправоохоронців” яким Ми постійно відмовляємо в заведенні їхніх підрядних організацій – бюджет села складає понад 11 мільйонів 300 тисяч грн. !!!

Відразу був введений мораторій на виділення земельних ділянок вільних від забудови , до проведення повної інвентаризації. (з*явилася перша офіційна черга) Працює місцевий “КОМУНГОСП” який укомплектований сміттєвозом, трактором , дробілкою та всім необхідним. Регулярно двічі на тиждень вивозять сміття . а сніг прибирають завчасно у онлайн інтерактиві, принципово не витрачаючі при цьому на це не копійки бюджетних коштів. В селі з*явилося своє комплексне відеоспостереження з розпізнуванням номерів , яке контролює всі офіційні в*їзди та виїзди в село. 90% села станом на сьогодні має якісне вуличне освітлення, також з*явилися нормальні зупинки громадського транспорту, які потроху замінили перші БЕЗКОШТОВНІ !
Ви будете здивовані , але декілька разів на тиждень відбувається патрулювання територій за межами села квадрокоптерами, щоб знати де хто що вивозить, копає та рубає , і на це МИ теж не витрачаємо бюджетних коштів. В судовому порядку на чисту воду виведено практично всі сірі схеми які кришувалися місцевим СБУ , та начислено їм боргових зобов*язань з урахуванням термінів позовної давності на сумму понад 3.5 млн. грн. У власність терромади повернуто понад 30 га землі !

В РАМКАХ ЕКОЛОГІЧНОГО ЕКСПЕРИМЕНТУ ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ ЕКОЛОГІЧНИЙ АУДИТ НА СЕЛІ БУВ САМЕ У НАС !

В РАМКАХ КОНСТИТУЦІЙНОГО ЕКСПЕРИМЕНТУ МИ ПЕРШІ , ТА НАЖАЛЬ ПОКИ ЩО ЄДИНІ, ХТО ПУБЛІЧНО, ВІЛЬНО ТА БЕЗПЕРЕШКОДНО ПОНАД 3 РОКИ БЕЗ БУДЬ ЯКИХ ДОГОВОРІВ СПОЖИВАЛИ ГАЗ НА ПІДСТАВІ 13 ст. КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ , СПЛАТИВШИ ПРИ ЦЬОМУ ЗА ВЕСЬ ЧАС ЛИШЕ 90 000 ГРН ! (нажаль ЗЕ називає саме цю статтю Конституції України помилковою.) Наш юридичний кейс визнали в НАК НАФТОГАЗ , ТА В ПЕРШЕ В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ МИ РАЗОМ ПРОВЕЛИ СПІЛЬНУ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ , ЯКУ ЗА ВКАЗІВКОЮ З БАНКОВОЮ НЕ ПОКАЗАВ ЖОДЕН З 9 ПРИСУТНІХ НА ЦЬОМУ ЗАХОДІ ТЕЛЕКАНАЛІВ !

МИ ПЕРШІ ТА НАЖАЛЬ ЄДИННІ , ХТО НА ПОСТІЙНІЙ ОСНОВІ КОШТОМ МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ ВИПЛАЧУЄ ВИПУСКНИКАМ ШКОЛИ СТАРТОВИЙ КАПІТАЛ У РОЗМІРІ ВІД 5 до 15 ТИС ГРН., ТА СТРАХУЄ ВСІХ СВОЇХ ШКОЛЯРІВ В РЕЖИМІ 24/7 ( з виплатою до 100 000 грн. на будь який травматизм та 10 найпоширініших дитячих захворювань. !!!

МИ ПЕРШІ ТА НАЖАЛЬ ЄДИННІ ХТО НА ПОСТІЙНИЙ ОСНОВІ КОШТОМ МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ ВИПЛАЧУЄ БІЛЬШУ ФІНАНСОВУ ДОПОМОГУ НІЖ ДЕРЖАВА НА УТРИМАННЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ !

МИ ПЕРШИЙ ТА ЄДИННИЙ НАСЕЛЕНИЙ ПУНКТ ЯКИЙ НЕ ВИТРАЧАЮЧИ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ ОФІЦІЙНО ЗАБЕЗПЕЧИВ ВСІХ ЧЛЕНІВ ТЕРГРОМАДИ КРИПТОВАЛЮТНИМИ АКТИВАМИ , ТА В МИНУЛОМУ РОЦІ ЗДІЙСНИВ ПЕРШУ ВИПЛАТУ БЕЗУМОВНОГО БАЗОВОГО ДОХОДУ ВСІМ БАЖАЮЧИМ ЧЛЕНАМ ТЕРГРОМАДИ ЯКІ БУЛИ ЗАРЕЄСТРОВАНІ ТА ПРОЖИВАЛИ В СЕЛІ СТАНОМ НА 01.01. 2015 !

МИ ЄДИННІ В УКРАЇНІ ХТО НЕ ВИТРАЧАЮЧИ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ , ВИКЛЮЧНО ЗАВДЯКИ КРИПТОВАЛЮТНИМ АКТИВАМ ОТРИМАЛИ УНІКАЛЬНИЙ МУРАЛ ІЗ ЗОБРАЖЕННЯМ КОРОЛЕВИ ЄЛИЗАВЕТИ ІІ НА ФАСАДІ БУДІВЛІ ОРГАНУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ.
(Це вже своєрідна візитівка , та імпровізована фотозона в рамках розвитку туристичної складової)

Ми докотилися до того, що за будь яку операцію дитині члена тергромади в разі потреби обов*язково заплатить сільрада, скільки б це не коштувало !!! Якщо ти член тергромади і ти потрапив на операційне ліжко з будь яких причин , то подавай документи які підтверджують операцію та лікування і сільрада надасть тобі фінансову допомогу в обов*язковому порядку .

МИ єдинні уклали унікальний договір для всіх членів тергромади з клінікою СПІЖЕНКО ! Кожен член тергромади може пройти безкоштовне обстеження в надсучасній клініці , заощадивши для себе від 7 до 14 тисяч грн.

ТАКОЖ МИ ОФІЦІЙНО ЗБИРАЄМО ВРОЖАЇ ФІНІКІВ, ПРАВДА ПОКИ ЩО КИТАЙСЬКИХ 

Але найголовніше, що МИ не продаємо землю, не маємо боргових зобов*язань , та міжнародних запозичень. Нам не вистачає лише нормальної школи та асфальних доріг . Нащі проблеми у вигляді розбитих доріг обласного значення ігнорувалися за часів Януковича, Турчинова, Порошенко, але найцікавіше , що так само ігноруються і зараз !!!!

Про нас не показують нічого по вашому телевізору , але про нас пишуть офіційні інтернет видання нацбанку Польщі, офіційний сайт Bitcoin, знімає фільми BBC , тому як МИ маємо унікальний досвід , і МИ точно знаємо як вивести Україну з кризи !!!!!

P. S

До питання якіж у нихбули зарплати , що ВОНИ таке наробили ??? Всі мої податкові декларації доступні на сайті НАЗК 

Аналіз фінансування
управління Єлизаветівської сільської ради
по заробітній платі
за період 2016-1018 роки та І півріччя 2019 року

2016 рік:

– заплановані видатки на заробітну плату – 996,2 тис. грн.;
– отримано працівниками сільської ради – 752,6 тис. грн.;
– економія фонду заробітної плати склала – 243,6 тис. грн.

2017 рік:

– заплановані видатки на заробітну плату – 1818,6 тис. грн.;
– отримано працівниками сільської ради – 1349,5 тис. грн.;
– економія фонду заробітної плати склала – 469,1 тис. грн.;

2018 рік:

– заплановані видатки на заробітну плату – 2526,3 тис. грн.;
– отримано працівниками сільської ради – 1927,3 тис. грн.;
– економія фонду заробітної плати склала – 599,0 тис. грн.

І півріччя 2019 року:

– заплановані видатки на заробітну плату – 1448,4 тис. грн.;
– отримано працівниками сільської ради – 1409,8 тис. грн.;
– економія фонду заробітної плати склала – 38,6 тис. грн.

Максим Голосной

Дякую!

Тепер редактори знають.