Новости Политика

До уваги жителів Дніпропетровщини: в області знову активізувалась робота шахраїв

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ЩОДО ТЕЛЕФОННОГО ШАХРАЙСТВА

Так, на гачок Дніпровський аферистів, 3 грудня поточного року, потрапила 34-річна жінка біженка з окупованої російським агресором території нашої держави.

Жінка розповіла, що у месенджері «Телеграм» вона зайшла на канал «Допомога», на якому нібито можна оформити та отримати надалі фінансову допомогу на родину біженцям.

Жителька ввела реквізити своєї банківської картки, після чого на її телефон надійшов код, який вона і потім підтвердила. З її рахунку одразу ж було знято 31 670 грн кредитних банківських.

Дніпропетровщина давно славиться своїми шахраями яких правоохоронці ніяк не можуть спіймати та покарати. На один закритий шахрайський кол-центр в Дніпрі та області з’являються три або чотири. Шахрайські кол-центри розкидані майже по всій області та майже в кожному місті по два та більше кол-центрів працює, правоохоронці знають, але не реагують.

Тому, ми вас застерігаємо бути обачними та пильними, не відповідайте на незнайомі дзвінки від псевдо представників банків, не переходити за сумнівними посиланнями — користуйтеся виключно офіційними ресурсами та джерелами. Якщо ви постраждаєте від шахраїв, вам ніхто не допоможе повернути втрачене.

А при великому бажанні отримати будь-яку допомогу, поцікавтеся наперед, яка категорія громадян, на яких підставах може розраховувати на фінансову підтримку від держави або міжнародних організацій.

Дякую!

Тепер редактори знають.