Новости Политика

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ! Російські окупанти запустили новий флешмоб ЧВК “РЕДАН”

Спілкуйтеся, поводьтеся так, щоби дитина вам довіряла, будьте в курсі того, чим живе донька або син. Це наш фронт, фронт батьків: ми не маємо допустити, аби підступний ворог шкодив нам усередині країни ще й таким чином!

Російські агенти ФСБ не сплять і мріють знищити нашу країну навіть за допомогою наших з вами дітей, окупанти запустили новий флешмоб ЧВК “РЕДАН“.

«Cуть флешмобу зводиться до того, щоб влаштувати бійку в місті з іншими підлітками. Редан (інша версія Рьодан) — це субкультура, яка протягом останніх днів через масові бійки набула популярності на росії. «ЧВК» створили під упливом аніме-серіалу Hunter x Hunter. Там є бандитське угруповання з аналогічною назвою — «Редан».

У якому вербують українських дітей в ряди цієї страшної організації, днями по всій країні почались перші затримання дітей котрі приєднались до цієї організації .

Як захистити дітей від негативного впливу?

Дітям, а особливо підліткам, дуже потрібна любов та увага. Якщо вони не отримують цю увагу від батьків, то починають шукати її в іншому місці, і байдуже, позитивною чи негативною вона буде.

Спілкуйтеся, поводьтеся так, щоби дитина вам довіряла, будьте в курсі того, чим живе донька або син. Це наш фронт, фронт батьків: ми не маємо допустити, аби підступний ворог шкодив нам усередині країни ще й таким чином!

Дякую!

Тепер редактори знають.